• benchmark.pl
 • Gry
 • Star Wars Battlefront: Zewnętrzne Rubieże - premiera już 22 marca
Gry

Star Wars Battlefront: Zewnętrzne Rubieże - premiera już 22 marca

przeczytasz w 1 min.

Zewnętrzne Rubieże to pierwszy z dużych dodatków do Star Wars Battlefront. Jakie elementy wniesie do rozgrywki?

Star Wars Battlefront: Zewnętrzne Rubieże

Jeszcze przed premierą Star Wars Battlefront wiedzieliśmy, że dodatków do tej produkcji nie zabraknie. Pierwszy z tych określanych mianem dużych oddany zostanie w ręce graczy za kilka dni.

Na 22 marca planowana jest premiera rozszerzenia Zewnętrzne Rubieże. Termin ten dotyczy zarówno PC jak i konsol PlayStation 4Xbox One, ale jednocześnie tylko tych osób, które zdecydowały się na sięgnięcie po Przepustkę Sezonową. Pozostali będą musieli poczekać 2 tygodnie dłużej.

Jakich nowości się spodziewać? Nowych lokacji (fabryki oraz rurociągi na Sullust, sala tronowa Jabby na Tatooine), kolejnego trybu rozgrywki (Konwój), dwóch dodatkowych bohaterów (Greedo i Nien Nunb), a także poszerzonego o karabin Relby V-10 i pistolet blasterowy DT-12 arsenału.

„Nowi bohaterowie, mapy, uzbrojenie, tryby, gwiezdne karty i nie tylko. Walcz wśród fabryk na Sullust i w pałacu Hutta Jabby na Tatooine w cyfrowym dodatku Star Wars Battlefront Zewnętrzne Rubieże, którego premiera będzie miała miejsce w marcu 2016.”


Źródło: eapolska

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  4 nowe mapy i 119-169zl
  • avatar
   pawluto
   1
   Patrze na foty i filmiki i dobrze zrobiłem że nie kupiłem tej gry...
   • avatar
    donkrywulto
    1
    Stałem kiedyś w sklepie przy półce. Miałem w dłoni R6 siedge i Battlefronta właśnie. Długo się zastanawiałem czy wybrać. Padło na R6 i to był ŚWIETNY wybór.
    • avatar
     bhaal1982
     1
     Takie zagrania to jawne zdzierstwo ! kiedy growa brać się w końcu spiknie i wspólnie zaprotestuje przeciwko temu co się ostatnio w grach dzieje!?.
     Jak tak dalej ma to wyglądać to za jakiś czas kupisz sobie za 200 pln możliwość wejścia do menu głównego a każda mapa będzie dodatkowo płatna... eh gdzie te czasu quake 1 gdzie fani mogli sami robić mapy za darmo.
     • avatar
      piotreeek
      -2
      Po tej paćce w filmiku wnioskuje że był z konsoli.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Żenada jak cały nowy produkt SW... niby się biorą za to fani a jednak trudno znaleźć to czego fani oczekują... i tylko 4 mapy to jest jakaś piramidalna bzdura. Czasy Unreala Tournamenta i setek map bezpowrotnie minęły. Owszem wiele było takich sobie, ale kilkadziesiąt było naprawdę dobrych... a tu 4 po pół roku, wycięte z pierwszego wydania. Tak rozległy świat mógłby zaoferować nie kilkanaście map a co najmniej 30. Thank You activision za zapoczątkowanie tego w CODzie.
       • avatar
        Marucins
        0
        No proszę jednak jeszcze ktoś w to gra :)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         https://www.facebook.com/NvidiaPolska/videos/1065057730224841/ Szach mat konsolowcy :V
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Podwójny post~~