• benchmark.pl
 • Netflix
 • Stranger Things 4 na zwiastunie - to będzie najstraszniejszy i najdłuższy sezon
Filmy / seriale / VOD

Stranger Things 4 na zwiastunie - to będzie najstraszniejszy i najdłuższy sezon

przeczytasz w 1 min.

„Już nie jesteśmy w Hawkins” - „pozdrowienia z Rosji”. W taki sposób Netflix zapowiada 4. sezon serialu Stranger Things – jednej z największych perełek w jego katalogu.

O tym, że Stranger Things 4 powstaje, wiemy już od kilku miesięcy, ale dopiero dzisiaj doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna tego nowego sezonu. To jedna z najgorętszych nowości Netflix na horyzoncie, więc wyłączamy się na moment i zostawiamy was z trailerem…

Zobacz najnowszy zwiastun Stranger Things 4 od Netflix:

Jak widzieliście, Hopper powrócił – odnalazł się na Kamczatce, gdzie nie tylko ludzie stanowią dla niego olbrzymie zagrożenie. Niebezpieczeństwo czyha także w Stanach Zjednoczonych – nie nowe, lecz długo skrywane, wiążące wszystko w całość. 

4. sezon Stranger Things będzie najstraszniejszy i najdłuższy

Czwarty sezon Stranger Things ma być najstraszniejszym w historii tego serialu – tak przynajmniej zapowiadają bracia Duffer, którzy niezmiennie od początku zajmują się jego produkcją i trzymają przy tym bardzo wysoki poziom.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 4. sezon Stranger Things (ex aequo z drugim) będzie najdłuższym, a więc złożonym z 9 odcinków. Możliwe, że pojawi się specjalny epizod poświęcony Jedenastce. To, co wiemy, to że pierwszy odcinek czwartej serii będzie nosił tytuł The Hellfire Club.

Kiedy premiera Stranger Things 4? Netflix na razie milczy 

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera czwartego sezonu Stranger Things, ale powinno do niej dojść przed końcem tego roku.

Źródło: Netflix, informacja własna

Czytaj dalej o filmach i serialach:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HelmuD
  3
  Szumana zapowiedź- zapowiedzią, trailer - trailerem, ale jak 4 sezon będzie scenariuszowo tak słaby ( po prostu głupi ) jak trzeci to niech spadają na drzewo.
  • avatar
   LukisNysa
   1
   Mi to bardziej na teaser wygląda ale już przyzwyczaiłem się że ludzie nie odróżniają tych 2 rzeczy chociaż tutaj chyba pokazali jakąś scene z filmu więc może to i trailer ale pokazanie nowego Batmana to był TEASER żaden trailer !!!
   • avatar
    szydas
    0
    Ze wszystkich trzech serii tylko pierwszy podpadał klimatem pod horror. Następne dwa to takie trochę straszniejsze kino familijne. Oby czwarty wrócił poziomem do pierwszego chociaż...
    • avatar
     Batyra
     0
     4? to była już trójka?!?