Tablety

Surface Pro 3 doczeka się poważnego konkurenta od LG?

przeczytasz w 1 min.

Również tablet koreańskiego producent mógłby pracować w normalnym trybie, jak i w połączeniu z dedykowaną mu klawiaturą z touchpadem.

Surface Pro 3 tablet

Surface Pro 3 to urządzenie, z którym chętnie zaprzyjaźniłoby się pewnie wiele osób. Problemem jest jednak cena, jaką za swój najnowszy biznesowy tablet zaproponował Microsoft. Gdyby jednak na rynku pojawiło sie coś podobnego, a jednocześnie tańszego?

Zainteresowanych zakupem byłoby zapewne więcej, pod warunkiem, że klienci byliby przekonani do nowej propozycji. Są na to szanse, ponieważ odpowiedź na Surface Pro 3 szykuje podobno LG. Tak sugeruje przynajmniej portal cnet, który podaje nawet pierwsze szczegóły.

Również tablet koreańskiego producent mógłby pracować w normalnym trybie, jak i w połączeniu z dedykowaną mu klawiaturą z touchpadem. Moce obliczeniowe zapewniać miałby procesor Intel Core czwartej generacji, a prócz niego specyfikacja obejmować miałaby również dysk SSD.

Wielu detali zatem jeszcze nie ma, ale wymienione parametry sugerują, iż pojawi się tutaj system z rodziny Windows. Nie będzie to dla LG obce doświadczenie, ponieważ szlaki przecierał już LG Tab-Book, ale trudno mówić tutaj o jakimkolwiek sukcesie.

Tym razem ma być jednak inaczej, ale czy tak się stanie przekonamy się dopiero jakiś czas po premierze. Ta ma mieć miejsce na początku przyszłego roku, prawdopodobnie podczas targów CES 2015.

Źródło: cnet, geeko.lesoir

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  1
  Nawet jeśli nie będzie to jakiś cud, miód i malizna to konkurencja się przyda Surface Pro to produkt ciekawy ale ceny M$ ma z kosmosu...
  • avatar
   Q'bot
   0
   Zaś Jentel... Dziękuję, postoję...
   • avatar
    eondax
    0
    Byłbym zainteresowany gdyby nie cena. W PL 7000 za i7 i ekran IPS zamiast OLED oraz brak wysokiej jakości aplikacji które są dobrze napisane dla iOS i Androida.
    • avatar
     Konto usunięte
     -8
     Wolę mojego iMaca pro.