Gry komputerowe

Gra The Bureau: XCOM Declassified za darmo

przeczytasz w 1 min.

Tylko do 2 grudnia 2017 roku gra The Bureau: XCOM Declassified jest dostępna zupełnie za darmo w sklepie Humble Store. Nie ma na co czekać.

Zdania na temat gry The Bureau: XCOM Declassified są podzielone – jedni mają jej wiele do zarzucenia, inni zachwycają się klimatem, fabułą i mechaniką zabawy. Jeśli dotąd nie mieliście okazji, by przekonać się na własnej skórze, co w tym tytule proponuje ekipa 2K Marin, teraz będziecie mogli to zmienić, nie płacąc ani złotówki.

Do sobotniego popołudnia w sklepie Humble Store rozdają egzemplarze gry The Bureau: XCOM Declassified na PC zupełnie za darmo. Jedyny wymóg jest taki, że trzeba mieć konto w sklepie i na Steamie (ponieważ jakoś trzeba aktywować klucz, który otrzyma się w ramach tej akcji). Zainteresowanych odsyłamy na stronę produktu: 

Krótka informacja dla tych z was, którzy nie wiedzą, czym jest The Bureau: XCOM Declassified. To trzecioosobowa, taktyczna gra akcji, która przenosi nas do lat 60./70. ubiegłego wieku i przedstawia początki organizacji XCOM (wtedy jeszcze Biuro). Zobaczcie materiał poniżej, by zrozumieć, jak wygląda rozgrywka w tej produkcji:

Źródło: Dark Side of Gaming, GameSpot

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Zwis88
    0
    za drogo