Gry

25 minut z intrygującym The Good Life

przeczytasz w 1 min.

The Good Life to gra na wiele sposobów nietypowa. Równocześnie jest to jedna z najbardziej intrygujących gier na horyzoncie. Nie wierzycie? Zatem spójrzcie na nowe materiały poświęcone temu tytułowi.

Gry, które zachwycają nie tylko grafiką, ale też pomysłem i mechaniką? Ostatnio niestety jest ich coraz mniej. Jeżeli lubicie takie nietypowe produkcje, być może spodoba wam się The Good Life.

Inspirowana Twin Peaks oraz stanowiąca miks Animal Crossing i Deadly Premonition gra The Good Life to trójwymiarowa przygodówka, która przeniesie nas do angielskiej wioski, gdzie mieszkańcy po zmroku zamieniają się w zwierzaki. 

Wcielimy się w Naomi – zadłużoną fotografkę z Nowego Jorku, która z aparatem w dłoni będzie uwieczniać różne, bardziej lub mniej dziwne zdarzenia, do jakich dochodzi we wiosce. Poza główną linią fabularną będą bowiem także wątki poboczne.

Pierwsza zbiórka na ten tytuł nie zakończyła się sukcesem, ale twórcy z White Owls są przekonani, że winna nie jest gra, lecz zbyt słaba promocja. Nie zamierzają więc porzucić projektu, lecz mówić o nim głośniej (i już zdążyli ruszyć z kolejną zbiórką). Na początek zaprezentowano ponad dwudziestominutowy fragment rozgrywki – spójrzcie, jeśli macie ochotę:

The Good Life - gameplay

Drugi opublikowany materiał pozwala natomiast zobaczyć transformację:

Jeśli to, co zobaczyliście, przypadło wam do gustu, wiedzcie, że gra The Good Life zmierza na PC oraz PlayStation 4. Premiera nie dobędzie się jednak zbyt szybko. Aktualnie mówi się o trzecim kwartale 2019 roku.

Źródło: White Owls, VG247

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!