Gry komputerowe

Szczegóły dotyczące polskiego wydania gry Thief

przeczytasz w 1 min.

Najnowsze dzieło studia Eidos znalazło się w planie wydawniczym firmy Cenega.

Thief gra polskie wydanie

Ostatnio pisaliśmy o światowej dacie premiery gry Thief. Teraz poznaliśmy szczegóły dotyczące pojawienia się tej produkcji w naszym kraju.

Najnowsze dzieło studia Eidos znalazło się w planie wydawniczym firmy Cenega. Właśnie poinformowała ona, że tytuł ten ukaże się na naszym rynku 28 lutego 2014 roku w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3, PlayStation 4, a także Xbox 360 i Xbox One.

Niemal wszystkie platformy doczekają się angielskiej i polskiej (napisy) wersji językowej. Wyjątkiem jest tutaj jedynie Xbox One, bo na nowej konsoli Microsoftu Thief dostępny będzie jedynie po angielsku.

Wątpliwe jednak, by wielu graczy już pod koniec lutego mogło poznać nowe przygody Garretta właśnie na konsoli Xbox One. W tym roku pojawi się ona tylko w 13 krajach, a w pierwszych miesiącach 2014 roku zadebiutuje w 8 kolejnych, wśród których jednak próżno szukać Polski. Cenega zdaje się zatem traktować Microsoft nieco po macoszemu, na co ten sam sobie chyba zasłużył.

Źródło: cenega, vimeo

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Zawsze mi się podobały gry w stylu stealth. Mam nadzieję, że gra okaże się godnym następcą.
  Pzdr
  • avatar
   Dudi4Fr
   0
   Bardzo liczę na wielki powrót Thiefa po tylu latach a jesli do miodnego gameplay'u dodadzą grafe która będzie mroczna i ze wszystkimi wodotryskami to coś czyje ze na 1 przejściu się nie skończy.