Gry

Zwiastun dodatku Expedition do gry Titanfall

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Spodziewać należy się tutaj 3 nowych map - Spływ, Grzęzawiska oraz Gry wojenne.

Titanfall gra Expedition

Titanfall okazało się tytułem naprawdę udanym i dlatego też nie brakuje graczy, którzy cały czas się przy nim dobrze bawią, tym bardziej, że od premiery nie minęło jeszcze szczególnie dużo czasu. Mimo tego twórcy przygotowują się już do udostępnienia graczom pierwszego dodatku.

Mowa o Expedition, które zapowiedziane zostało już w poprzednim miesiącu. Zgodnie z tym, czego dowiedzieliśmy się już wcześniej spodziewać należy się tutaj 3 nowych map -  Spływ, Grzęzawiska oraz Gry wojenne. Skromne informacje na ich temat były już wprawdzie ujawnione, ale bliżej poznać możemy je dopiero teraz.

Twórcy zdecydowali się opublikować zwiastun, na którym opowiadają o nowych lokacjach nieco więcej. Dodatkowo możemy też zobaczyć fragmenty rozgrywki toczące się na przygotowanych mapach. Wydają się one naprawdę różnorodne, a wedle zapowiedzi na każdej znajdą się elementy, które z powodzeniem wykorzystać będzie można w walce.


Dodatek Expedition ukaże się jeszcze w maju na PC oraz konsoli Xbox One. W czerwcu zadebiutuje natomiast na konsolach Xbox 360. Cena rozszerzenia wynosić ma 29 złotych. Cały czas można też skorzystać z oferty Season pass, w której wszystkie 3 planowane dodatki nabędzie się za 79 złotych.

Źródło: EA, titanfall

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bonlesa
  Yeahhhhhhhhh!!!!!!!!
 • avatar
  Konto usunięte
  CrysisFall?!?!
 • avatar
  jareeecki
  mapka w dżungli jedynie godna uwagi
 • avatar
  Konto usunięte
  Już?? Tak szybko? Jak oni to robią??
 • avatar
  Dragonik
  Macie racje płaćcie za mapy 30zł które powinny być za darmo. Moje gratulacje
 • avatar
  Snake73
  Tak się zaczyna kolejna telenowela.
 • avatar
  Konto usunięte
  3 mapy ? to żaden dodatek tylko mapy, to jest w ogóle kpina i wstyd, grałem w betę i cóż można powiedzieć - bije po oczach miernością.