• benchmark.pl
 • Gry
 • Tomb Raider: premiera gry przełożona na 2013 rok - pokaz możliwości na E3
Gry

Tomb Raider: premiera gry przełożona na 2013 rok - pokaz możliwości na E3

przeczytasz w 1 min.

Lara każe na siebie czekać

Wśród produkcji łączących gry akcji z elementami przygodówek nie na chyba bardziej znanej serii niż Tomb Raider. Niestety na najnowszą jej odsłonę trzeba będzie poczekać trochę dłużej.

Darrell Gallagher, szef studia Crystal Dynamics poinformował, iż data premiery gry przesunięta została na pierwszy kwartał 2013 roku. Jest to dość spora zmiana, pierwotnie miała ukazać się ona bowiem już jesienią.

"Robimy rzeczy, które są całkowicie nowe dla serii Tomb Raider i dodatkowy czas na rozwój gry pozwoli nam doszlifować ją do naprawdę wysokiego poziomu. Naszym priorytetem jest dostarczenie gry o najwyższej jakości. Aby to zrobić, zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery o kilka miesięcy."

Tomb Raider gra premiera 2013 rok

Aby pokazać graczom postępy w pracach nad nowymi przygodami Lary,  gra zostanie zaprezentowana na zbliżających się targach E3.

"Jesteśmy przekonani, że mamy coś wyjątkowego w naszych rękach i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym z wami. Gra wygląda niesamowicie i z przyjemnością pokażemy ją wszystkim na targach E3."

Tomb Raider gra premiera screen

Razem z powyższymi informacjami udostępniono nowy screen z gry. Choć bardzo przyjemny, to i tak nie wynagrodzi on graczom wydłużonego czasu oczekiwania na kolejne godziny spędzone z Larą. Taką rekompensatą może być już teraz jedynie stworzenie naprawdę świetnej gry, takiej jaką jest ona w zapowiedziach twórców.
 

Więcej o grach:

Źródło: vg247, gameranx

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Bede grał w gre
  -A jaką
  Tomb rajder
  :-}
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Nowe podejście do serii Tomb Raider może przywrócić na nowo blask serii. Mam nadzieje że dadzą dopracowany produkt i dodatkowy czas czekania się opłaci.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Pamiętam jeszcze doskonale jak na PSX spędzałem wiele godzin nad tym tytułem bodajże Tomb Raider 4 The Last Revelation czy jakoś tak. Była to jedna z moich ulubionych gier... połączenie elementów gry logicznej z ciekawą fabułą. Oby i tym razem gra prezentowała równie wysoki poziom.
    • avatar
     apatch
     -4
     Kolejny potencjalny hicior przesunięty na pierwszy kwartał 2013. A wśród nich : Metro Last Light, Bioshock - Infinite i kilka innych, wniosek prosty te gry czekają na premierę nowych konsol ! Dzięki bardzo kolejny regres z powodu syfiastych konsol !
     • avatar
      renholder1987
      0
      A już cieszyłem się,że pogram nową Larą jeszcze w tym roku :( To ja poprosze o demko jeszcze w tym roku... albo jakiś genialny trailer(nie byle jaki render)...
      • avatar
       ADR15
       0
       Czekam na tą grę, zapowiada się ciekawie. Zawsze lubiłem gry z Larą. ;]