Gry komputerowe

Tak wygląda nowa Twierdza - zobacz 40-minutowy gameplay

przeczytasz w 1 min.

Gra Twierdza: Władcy wojny znajduje się już na ostatniej prostej do rynkowej premiery. Aby nas do niej przygotować, twórcy opublikowali 40-minutowy gameplay z najważniejszego spośród trybów, a więc kampanii fabularnej.

Na kampanię fabularną w grze Twierdza: Władcy wojny złoży się 31 misji podzielonych na 4 rozdziały. Nowy gameplay to okazja, by przyjrzeć się temu spośród nich, który został poświęcony Chinom. Fragment jest obszerny – trwa aż 40 minut – i wypełniony jest po brzegi ciekawostkami. 

Naszym lektorem podczas seansu z gameplayem jest Matt Smith – starszy programista z ekipy Firefly, który prezentuje między innymi lancę ognistą w akcji, oblężenia zamków oraz chińską mechanikę władców. Nie przedłużajmy bez potrzeby… 

Zobacz najnowszy gameplay Stronghold: Warlords, czyli Twierdza: Władcy wojny: 

Oprócz Chin w grze pojawią się także trzy inne frakcje – to Wietnam, Japonia i Imperium Mongolskie. Kampania da nam szansę spróbować swoich sił w roli przywódcy każdej z nich i wszystkimi nimi pokierujemy także w pozostałych trybach rozgrywki. 

Premiera gry Twierdza: Władcy wojny – niezmiennie – planowana na jesień

Nie tak dawno temu stało się jasne, że nowa Twierdza zadebiutuje w sklepach 29 września, więc powinna idealnie wpasować się w rolę „polepszacza humoru” w chłodne jesienne wieczory. Ja się już nie mogę doczekać i jestem pewny, że nie jestem w tym odosobniony. A ty czekasz? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Źródło: Cenega, Firefly

Czytaj dalej o nowej Twierdzy: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  3
  Dawno takiej kichy nie widziałem. Przecież to jest stara twierdza z nowymi teksturami xd
  • avatar
   silvver
   1
   "Ja się już nie mogę doczekać i jestem pewny, że nie jestem w tym odosobniony. A ty czekasz? Koniecznie daj znać w komentarzach."
   eee? Nowa twierdza wygląda jak mobilna gra, a mechanika i grywalność na poziomie Twierdzy 3 (czyli tragicznie). Było demo na steamie z okazji tego festifalu dem (nie wiem czy jest jeszcze dostępne) i ludzie nie zostawili na grze suchej nitki.
   • avatar
    Haerse
    0
    Ta gra wygląda jak jedna z tych pozycji dodawanych na płytkach do czasopism komputerowych. Seria twierdza to przykład jednej z większych porażek w tej branży - podręcznikowy przykład, jak zakopać głęboko pod ziemią markę, stosując po kolei błędne założenia poczynając od tytułu: Twierdza 2.