• benchmark.pl
  • Gry
  • Twin Mirror - interaktywny thriller psychologiczny twórców Life is Strange
Gry

Twin Mirror - interaktywny thriller psychologiczny twórców Life is Strange

przeczytasz w 1 min.

Twin Mirror – taki tytuł nosi najnowsza gra studia Dontnod, która ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Będzie to interaktywny thriller psychologiczny, który ma wzruszać, emocjonować, a miejscami może nawet przerażać.

Vampyr okazał się przeciętny, ale przy okazji Life is Strange ekipa Dontnod pokazała, że potrafi tworzyć wspaniałe opowieści i serwować je w genialnym stylu. Tym przyjemniejsza może być zapowiedź gry Twin Mirror, której bliżej będzie właśnie do tego tytułu.

Twin Mirror to thriller psychologiczny, którego bohaterem jest 33-letni Sam. (Dodatkowo zdołowany zerwaniem z dziewczyną) protagonista przyjeżdża do rodzinnego miasteczka na pogrzeb przyjaciela, ale okazuje się, że problemy dopiero się zaczynają, bo gdy kolejnego dnia się budzi, odnajduje swoją koszulę całą we krwi, a sam nie ma wspomnień z poprzedniej nocy. 

Twin Mirror screen 1

W Twin Mirror mieszać mają się rzeczywiste wydarzenia z tym, co dzieje się w głowie bohatera. Na drodze do odzyskania pamięci i stabilizacji będzie też wiele trudnych decyzji do podjęcia, a te – jak się pewnie domyślacie – będą miały wpływ na dalszy ciąg historii. Miłośnicy takich skoncentrowanych w stu procentach na fabule produkcji, zdecydowanie powinni przyglądać się temu tytułowi.

Twin Mirror 2

Na dobry początek możecie obejrzeć zwiastun gry. Dodajemy tylko, że premiera Twin Mirror w wersjach na komputery oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się w przyszłym roku i już was z nim zostawiamy…

Twin Mirror – pierwszy zwiastun gry:

Źródło: Bandai Namco, Cenega

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    decrypterie
    1
    najwyższa pora aby napisy polskie chociaż dodali tym razem.