Gry

Twórcy Total War pracują nad grą olimpijską

przeczytasz w 1 min.

Studio Creative Assembly, znane przede wszystkim z serii, która fantastycznie łączy elementy strategii turowej i RTS'a, czyli "Total War", przygotowuje tytuł z zupełnie innego gatunku.

Brytyjski producent pracuje bowiem nad grą o olimpiadzie, konkretnie, poświęconą Igrzyskom Olimpijskim 2012, które odbędą się w Londynie. Wydawcą będzie wieloletni już partner Creative Assembly, a więc SEGA. Platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Choć oficjalna data premiery nie została ujawniona to można szacować, że będzie to przełom lat 2011 i 2012. Producenci ci nie są znani z gier sportowych, więc pozostaje już tylko mieć nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. 

Obecnie nie ma żadnych dokładnych informacji o tym, co zaprezentuje gra o londyńskich Igrzyskach Olimpijskich, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o tym tytule, ale znając poprzednie produkcje Creative Assembly, można oczekiwać udanej, elektronicznej olimpiady.

Źródło: VG247.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pranky
  0
  Będziemy prowadzić poczty sztandarowe do walki z innymi? Zupełnie nie rozumiem dlaczego taka firma bierze się za jakieś gry olimpijskie, które do tej pory były bardzo słabe...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Lepszej gry sportowej niż Decathlon na małe Atari nie było i nie będzie ;) Kto nie złamał joysticka, ten nie wie jaka to była gra ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    a nawet jeśli będzie to chała i system sterowania za pomocą spacji i entera to i tak na tym nie stracą. Każdy będzie ich znał z serii total war i tak ich zapamięta.
    Pieniądze na grę pewnie idą od rządu brytysjkiego, MKOLu więc dlaczego programiści nie mieliby sobie zarobić i wyjechać na zasłużone wakacje z rodzinami hm?