• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft ujawnia szczegóły dodatków do Assassin's Creed Origins
Gry

Ubisoft ujawnia szczegóły dodatków do Assassin's Creed Origins

przeczytasz w 2 min.

Poznaliśmy konkrety związane z dalszym rozwojem gry. Producent przedstawił dwa duże, płatne dodatki, a także darmowy tryb Discovery Tour Assassin’s Creed: Ancient Egypt.

Jeśli sięgnęliście po Assassin's Creed Origins, ale większość atrakcji związanych z tym tytułem już za Wami, być może ucieszą Was opublikowane przez producenta informacje. Poznaliśmy konkrety związane z dalszym rozwojem gry.

Pierwszy z dużych dodatków to The Hidden Ones. Spodziewać można się po nim dalszej historii rozwoju Bractwa. Akcja rozgrywać będzie się cztery lata po wydarzeniach z Assassin’s Creed Origins, kiedy to asasyni wchodzą w konflikt z rzymskimi okupantami w nowym regionie (Synaju). To jednak nie wszystko. Pojawi się możliwość maksymalnego rozwoju bohatera do 45 poziomu i skorzystania z czterech nowych legendarnych broni. Poza tym zadbano o kilka mniejszych elementów, chociażby strój czy wierzchowce.

Premiera The Hidden Ones odbędzie się 23 stycznia 2018 roku. Cena wynosić ma 39,99 złotych.

Assassin's Creed Origins dodatki

The Curse of the Pharaohs, czyli drugi duży dodatek, to już zupełnie nowa historia. Zabrani zostaniemy do Teb, aby zbadać pradawną klątwę nękającą krainę. Wszystko koncentruje się na egipskiej mitologii, nie zabraknie słynnych faraonów i egipskich bestii. The Curse of the Pharaohs podwyższy możliwość maksymalnego rozwoju postaci do 55 poziomu, pojawią się też nowe stroje i elementy ekwipunku.

Premiera Curse of the Pharaohs odbędzie się 6 marca 2018 roku. Cena wynosić ma 79,99 złotych.

Assassin's Creed Origins dodatki

Obydwa rozszerzenia wchodzą w skład przepustki sezonowej, która jest z kolei częścią Assassin’s Creed Origins Gold Edition. Jeśli ktoś chce kupić ją oddzielnie to przygotować powinien się na wydatek 139,99 złotych.

Już bez opłat sięgnąć można będzie po Discovery Tour Assassin’s Creed: Ancient Egypt, nowy tryb edukacyjny. Pojawi się on jako darmowa aktualizacja. Warto jednak dodać, że korzystający z PC, ale nie mający gry, będą mogli zakupić ten tryb oddzielnie za 79,99 złotych - na platformie Uplay oraz Steam od 20 lutego 2018 roku.

„Podczas wycieczek i prezentacji prowadzonych przez zawodowych egiptologów będzie można dowiedzieć się więcej o historii i życiu codziennym ludzi z tamtych czasów. Użytkownicy trybu edukacyjnego będą mogli cieszyć się światem gry wolnym od walki oraz ograniczeń czasowych. W tym trybie wątek fabularny i zadania poboczne nie są aktywne, co sprawia, że Starożytny Egipt zmienia się w prawdziwe interaktywne muzeum.”

Źródło: Ubisoft

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  4
  Nawet już mi się komentować tego nie chce.
  • avatar
   cosby
   2
   Przepustka da coś więcej skoro jest o 20 zeta droższa niż cena łączna tych płatnych dodatków?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Połączenie ładnej, szczegółowej grafiki z silnikiem fizyki rodem z kreskówki daje dziwny efekt.
    • avatar
     lysycoprobo
     0
     grałem już w oba dodatki są spoko ale cena wygórowana lekko więc nie polecam ziomki moje
     • avatar
      chotnik2
      -2
      Dlatego gry Ubi kupuje sie tylko wersje Gold.
      Kupilem za 200 PLN taka wersje na PC.
      • avatar
       grzech7
       0
       Ta gra jest spoko i warta uwagi!