Drukarki i skanery

Verbatim wprowadza nowy dysk twardy 2,5” Premium Black Edition

przeczytasz w 1 min.

Po niedawnym wprowadzeniu na rynek 2,5-calowego dysku o pojemności 500GB, Verbatim zaprezentował ważący 150 gramów zewnętrzny dysk twardy Premium Black Edition o pojemności 250 GB. Urządzenie jest już dostępne na rynku. Stylowy zewnętrzny dysk twardy w formacie 2,5 cala o pojemności 250 GB odznacza się czarną gumową powłoką ochronną, niezwykle lekką obudową  i wymiarami wynoszącymi zaledwie 8,45 x 13,45 x 1,6 cm, które sprawiają, że urządzenie swobodnie mieści się w dłoni.

„Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od dysków dużej pojemności i niezawodności, jednak nie bez znaczenia jest dla nich także wygląd. Nasz nowy, cały czarny 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 250 GB trafia w samo sedno tych oczekiwań,” powiedział Kai Miroschnik, kierownik działu multimediów i urządzeń peryferyjnych Verbatim na region EUMEA. „Urządzenie jest na tyle małe, że można zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie. Zajmuje tak niewiele miejsca, że trudno wyobrazić sobie bardziej mobilny dysk,” dodał Miroschnik.

Dysk Verbatim pozwala użytkownikom na szybki i łatwy dostęp do ogromnych zasobów danych. Pracuje z prędkością 5400 obrotów na minutę i umożliwia transfer z prędkością do 480 Mbit/s. Urządzenie jest zasilane bezpośrednio przez port USB, więc nie potrzebuje żadnego dodatkowego źródła energii. Bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych umożliwia oprogramowanie Nero BackItUp 2 Essentials.

Estetyczny 2,5-calowy dysk twardy Verbatim Premium Black Edition o pojemności 250 GB jest już dostępny na rynku.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!