Procesory

W domu szef Intela korzysta z Maca

przeczytasz w 0 min.

Szef Intela, Paul Otellini, w jednym z wywiadów przyznał się, że wieczorami przesiada się na Maca. Jednak do zadań biznesowych wciąż używa Windowsowgo notebooka. Otellini powiedział: "mam komputer wyposażony w procesor Centrino, który noszę ze sobą w celach biznesowych i Maca, z którego korzystam podczas przeglądania zdjęć w domu."

Dodał także: "Bardzo podobała mi się nauka jak korzystać z Maca, nigdy wcześniej tego nie robiłem, a bardzo dobrze jest poznać możliwości obu komputerów, szczególnie, że używam ich do różnych zadań."


Szef Intela powiedział także małe co nieco na temat przyszłości telefonów komórkowych, kwitując, że "staną się one niczym innym jak niewielkimi przenośnymi komputerami."

Wspomniał także o nowym procesorze Intela Atomie, który opisał jako "równie szybki co najszybsze notebooki sprzed kilku lat, ale pobierający niewiele energii."


Atom, gdy pojawi się na rynku, zagości przede wszystkim w niewielkich tanich i przenośnych urządzeniach. Otellini wypowiedział się także na temat WiMaxa obiecując od przyszłego roku szersze wsparcie dla tej technologii.


"Wydaje mi się, że za rok o tej porze będziemy świadkami dziesiątek milionów abonentów tej usługi, z których zrobią się setki milionów w przeciągu dwóch lub więcej lat."

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login