Gry

W maju zagramy w Lost Planet 2

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w tym roku na półkach sklepowych na całym świecie pojawi się kontynuacja niezłej gry akcji wydanej w 2007r. przez firmę Capcom, zatytułowana "Lost Planet 2". W sieci opublikowane zostały nowe screeny prezentujące rozgrywkę.

Producentem, jak i wydawcą trzecioosobowej gry akcji pt. "Lost Planet 2" jest japońska firma Capcom. Tytuł ukaże się 11 maja bieżącego roku na kosnole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Wersja przeznaczona dla komputerów osobistych swoją światową premierę będzie miała dopiero na jesieni. Wcześniej, bo już w kwietniu, posiadacze konsoli otrzymają demo gry. Rodzimym wydawcą "Lost Planet 2" będzie firma Cenega Poland.

Screeny opublikowane w sieci pochodzą z wersji konsolowej tytułu, jednak można się domyślać, że jej konwersja tworzona dla pecetowych graczy nie będzie znacznie odbiegać, od tego co widnieje na demonstrowanych zdjęciach.

 

 

Źródło: CVG

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  kolejny dowód na to że gry sie robi pod konsle a dopiero potem stara się je przeniesc na pc
  • avatar
   vinetou80
   0
   Capcom przynajmniej jako członek PC Gaming Alliance nie pogrywa sobie z graczami pc i wydaje gry na komputery,czego niemożna powiedzieć o Microsofcie...Alan Wake jest tego dobrym przykładem...

   Swoją drogą ciekawe czy będą wspólne serwery PC I XKLOCA dla multi,jak to było w pierwszej części?
   • avatar
    Darxis
    0
    Czyżby DX11?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "pojawi się kontynuacja niezłej gry akcji wydanej w 2007r. przez firmę Capcom, zatytułowana "Lost Planet 2"" Niezła to bardzo sprytne określenie ,jedynka była po prostu nudna ,bardzo ładna ale nudna. Po co kontynuować średnią grę? Niech dwójka przynajmniej stanie na wysokości zadania.