Gry komputerowe

Polacy w natarciu - w przyszłym roku ma nas zachwycić nie tylko Cyberpunk 2077

przeczytasz w 1 min.

Polacy udowodnili już, że potrafią robić dobre gry. W przyszłym roku mają to tylko i aż potwierdzić i miejmy nadzieję, że uda się to również ekipie The Astronauts.

Witchfire nabiera kształtów, wkrótce nowy materiał z rozgrywki

Warszawskie studio wypłynęło na szersze wody dzięki grze Zaginięcie Ethana Cartera, która okazała się sporym sukcesem i ostatnio pojawiła się na Nintendo Switch, czyli czwartej już dla siebie platformie sprzętowej. Od pewnego czasu siły kierowane są jednak ku Witchfire, które intryguje już od pierwszej zapowiedzi. Nie możemy narzekać na nadmiar informacji i materiałów promujących ten tytuł, ale lada chwila coś powinno drgnąć.

W przyszłym tygodniu twórcy zaprezentują nowe materiały z Witchfire. Już teraz pochwalili się krótkim wycinkiem rozgrywki i zdaje się on potwierdzać wcześniejsze sugestie co do tego, jak będzie ona tutaj wyglądać.

Przy Witchfire gracze mają się dobrze bawić

Witchfire ma być nastawione przede wszystkim na dynamiczne starcia, które mają nie pozwalać na nawet chwilę nudy. Mocną stroną powinna okazać się oprawa graficzna, a całość osadzona będzie w świecie dark fantasy. Fabuła? Mało istotna, co zresztą twórcy sami już przyznali przy okazji ujawnienia przybliżonej daty premiery.

Witchfire ma pojawić się w 2020 roku. Oficjalnie potwierdzono jedynie wersję PC. Dopisujecie do listy gier, na które czekacie? Będzie miło jeśli obok Cyberpunk 2077 i Dying Light 2 w ciemno typowanych na hity pojawią się w przyszłym roku inne rodzime gry zapewniające doskonałą zabawę.

Źródło: The Astronauts

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dzonson
  0
  To będzie petarda gierka!! Taki Doomik w świecie fantasy!!
  • avatar
   Kropeczka
   0
   I bardzo dobrze. najwyższy czas na dobre produkty PL, a nie na wyrobnictwo pod cudzym szyldem :) Trzymam kciuki.....