Gry

W Rainbow Six Siege pojawi się polski GROM

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Za kilkanaście dni Rainbow Six Siege wzbogaci się o nowych Operatorów, w tym przedstawiciela jednostki GROM.

Rainbow Six Siege nie jest już największą nowością, ale Ubisoft zgodnie z obietnicami kontynuuje rozwój gry. Najnowsza aktualizacja (premiera 29 sierpnia dla posiadających przepustkę sezonową i 5 września dla pozostałych) będzie dla nas szczególnie interesująca, ponieważ wprowadzi do rozgrywki polski akcent.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Siege to gra skupiająca się na zmaganiach przestępców i jednostek antyterrorystycznych. Gracze mają możliwość wcielania się w przedstawicieli (tzw. Operatorów) kilku formacji mundurowych, których grono systematycznie się powiększa. W najnowszej aktualizacji Operation Blood Orchid pojawi się trzech kolejnych Operatorów - jeden reprezentować będzie polski GROM, a dwóch SDU z Hongkongu. Dodatkowo pojawi się też nowa mapa.

Producent ponownie przypomniał o zbliżających się targach Gamescom, a konkretnie o finałach Rainbow Six Pro League. Zwiedzający imprezę będą mogli podziwiać zmagania najlepszych graczy, a także przyjrzeć się zapowiadanym nowościom.


Źródło: blog.ubi

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Wreszcie, już dawno powinni dodać.
 • avatar
  Kamillex22
  -1
  Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli cieszyć się z nowości już 29 września. Pozostali gracze poczekają nieco dłużej - do 5 września.
 • avatar
  Dudzio993
  0
  W końcu:) gra się super tylko te błędy.... valkirye rzucając cyclopa na banku i oznaczanie wszystkich przeciwników nie ważne czy ich widzi czy nie powinno być odrazu naprawione....