Gry komputerowe

Warhammer: The End Times – Vermintide będzie wspierać DirectX 12

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Warhammer: The End Times – Vermintide przekazali graczom bardzo dobre informacje.

Warhammer: The End Times – Vermintide

Gracze, którzy przesiedli się już na Windows 10 czekają teraz na gry, które będą w stanie wykorzystać potencjał DirectX 12. Niektóre z nich są już dostępne i wystarczy, że twórcy postarają się o odpowiednią aktualizację.

Dotyczy to między innymi Warhammer: The End Times – Vermintide. Twóry potwierdzili ostatnio, iż gra będzie obsługiwać DirectX 12 i można być już o to spokojnym. Niestety jednocześnie nie są jeszcze w stanie powiedzieć, kiedy to nastąpi.

To jednak nie koniec dobrych wieści dla bawiących się przy tym tytule. Bardzo prawdopodobne, że pojawi się również wsparcie dla modów.

„Omówiliśmy to i będziemy się temu dalej dokładnie przyglądać. Jesteśmy naprawdę wielkimi fanami społeczności modderów i można się spodziewał, że coś w związku z tym przygotujemy. Szczegółowego planu w tej kwestii jeszcze nie mamy.”

Warto też pamiętać, że trwają prace nad konsolowymi wersjami gry. Obecnie dostępna jest ona tylko na PC.

Źródło: vermintide, gamingbolt

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -2
    I to jest dobra informacja. W końcu coś się ruszyło. Za miesiąc premiera Rise of Tomb Raider który wymaga DX12. Pojawić ma się też Gears of War, Fable i kilka innych które podobnie jak Tomb Raider zadziałają tylko na Windows 10. Może tych kilka gier spowoduje że migracja gier na DX12 ruszy pełną parą. Fajnie byłoby jakby deweloperzy zupełnie porzucili DirectX 11 i skupili się na lepszej optymalizacji gier dzięki DirectX 12. Skończyłyby się buble tylu Batman