Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie jeszcze efektowniejszy

przeczytasz w 1 min.

Wszystko przez kolejny z dodatków, który udostępniony zostanie graczom w tym tygodniu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Trudno doszukać się w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wielu słabych punktów i z pewnością mało kto stwierdzi, że należy do nich otoczka wizualna. Lada chwila pojedynki toczone przez Geralta na miecze będą wyglądać jeszcze efektowniej.

Wszystko przez kolejny z dodatków, który udostępniony zostanie graczom w tym tygodniu - „Nowe animacje ciosów kończących”. Nazwa mówi tu chyba wszystko, a zatem można już szykować się na to, iż przeciwnicy masakrowani będą wkrótce z jeszcze większą gracją, na co i tak nie można było przecież narzekać.

Jednocześnie wspomnieć należy, że jest to już przedostatni z pakietu 16 darmowych DLC, jakie zapowiedziano jeszcze przed premierą. Powoli można będzie zatem wyglądać dwóch dużych dodatków - Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Te będą już wprawdzie płatne, ale mają być łącznie większe od całego Wiedźmina 2.

Wiedźmin 3: Dziki Gon nowe animacje

Pamiętajcie też, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

Źródło: facebook - The Witcher, ps4news

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Niech naprawią to co zepsuł patch 1.07.
  1. Nie mogę ukończyć zadania "Czarna Perła" bo gdy jestem w wodzie zleceniodawcę atakują utopce i zawsze po dopłynięciu do brzegu zleceniodawca umiera.
  2. Kolejnym zbugowanym zadaniem jest "Najgroźniejszy potwór na Skellige". Gdzie po zabiciu wilkołaka dalej słychać jego ryczenie go księżyca i nic się nie dzieje.
  3. Dzięki podwyższeniu wymaganego lvl na ekwipunek nie mogę się przebrać, bo gdy to zrobię nie będę mógł założyć rzeczy z powrotem.. i tak nie mogę zrobić zadania "Mistrz płatnerstwa" czy "Upiór z Eldbergu" etc.
  4. Za niektóre questy dostaję tylko 3 czy 5pkt doświadczenia...
  • avatar
   mev87
   5
   powiem tak, patch 1.07 uniemożliwia ukończenie dlc pod tytułem największy potwór Skelgie, wiec nie wiem czym tu się zachwycać. wypuszczają na sile dlc 3 m-ce po premierze jak już każdy grę ukończył, Proszę....
   • avatar
    macieqq
    4
    No to jeszcze kilka miesięcy i będzie można Wieśka kupić, dzięki za beta testy : - )
    • avatar
     Dudi4Fr
     2
     No to jeszcze jedno DLC i w końcu będzie można zacząć grac ze wszystkimi bajerami czekając spokojnie na te 2 wielkie dodatki.
     • avatar
      Dunny
      0
      Ogólnie ta gra jest wybitna. Jednak chłopaki okrutnie skopali menu ekwipunku ( chaos, chaos i jeszcze raz chaos) do tego przekombinowane, nieczytelne i zupełnie bezsensowne wszystko co związane z eliksirami. Obie te rzeczy były stokroć lepiej przemyślane w poprzednich częściach.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Dobra tryb responsywny nie jest taki zły. Mam już 300h w Wiedzminie. Szkoda że kosztem kapcia z matmy i histy ;p
       • avatar
        prime27pl
        -2
        Oby nie jak ten nowy tryb responsywny...geralt sztywny jak kij od miotły...
        • avatar
         Omgzpwnd
         -2
         LA ZA RE ŁO LA ZA RE,
         QUESTY WCIĄŻ ZBU GO WA NE.
         • avatar
          Konto usunięte
          -25
          Wooooooow dzięki. I to za darmo, znajmy łaskę Panów... szkoda, że po premierze nie mogło być efektownych finisherów.