Filmy / seriale / VOD

Nowy sezon, nowi wrogowie - Wiedźmin kontra Wij

przeczytasz w 2 min.

Na Netflix już wkrótce powróci jeden z najpopularniejszych seriali przygotowanych dla tej platformy. Wiedźmin, bo o nim mowa, doczekał się kolejnego materiału promującego.

Niewidziany wcześniej przeciwnik Geralta

Dokładną datę premiery 2. sezonu serialu Wiedźmin od Netflix poznaliśmy już kilka miesięcy temu. Na szczęście (zwłaszcza z punktu widzenia fanów serialu) nic się nie zmieniło i obecnie niektórzy odliczają już nie tygodnie, ale dni. A twórcy oraz sam Netflix coraz systematyczniej przypominają o nadchodzących przygodach Geralta. Starają się przy tym nie zdradzać zbyt wiele z fabuły, ale co jakiś czas pojawiają się inne ciekawie smaczki.

Tym razem na krótkim materiale wideo pojawił się nie tylko Geralt, ale również niewidziany wcześniej przeciwnik. Niewidziany w serialu, bo znający wiedźmińskie uniwersum zapewne go kojarzą. To Wij, którego o dziwo pokazano tu niemal w pełnej krasie. Z racji swoich rozmiarów oraz atutów wynikających z takiej a nie innej budowy i przydających się w walkach, z pewnością przysporzy bohaterowi problemów.

Wij, ale i Leszy w nowym sezonie

Kojarzący tego insektoida głównie z gier mogą szybko dostrzec, że prezentuje się tu nieco inaczej. Lepiej, gorzej? Wydaje się, ze zdania mogą być podzielone. Sam fakt pojawienia się kolejnego znanego stwora powinien raczej cieszyć. Bo przypomnijmy, że już wcześniej potwierdzony został Leszy. Tak, tak, również on pojawi się w serialu.

Wij
Wij serialowy oraz z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Kiedy premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin?

Odpowiednie przypomnienia w kalendarzach ustawione? 2. sezonu serialu Wiedźmin od Netflix zadebiutuje już 17 grudnia. Przygotowanych zostało osiem odcinków. I już teraz można być pewnym, że na nich się nie skończy. Potwierdzono też 3. sezon, a są plany na jeszcze kolejne.

Źródło: Netflix Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  slo1q
  10
  I tak żaden stwór nie przebije osadzenia paskudnej cyganko-murzynki w roli ślicznej, rudowłosej, młodo wyglądającej kobiety o jasnej cerze.
  • avatar
   Dawid0ss
   0
   Dawać mi tu zaraz tego chędożonego Wiedźmina!
   • avatar
    fastmarek129
    0
    jest grosza daj wiedźminowi jest impreza!