Mobile

Google ujawniło bardzo ważną datę

przeczytasz w 1 min.

Android 13 zostanie oficjalnie zaprezentowany na początku maja? Wszystko na to wskazuje.

Kiedy odbędzie się konferencja Google I/O 2022?

Google i najważniejsze osoby w firmie rozpoczęły promowanie kolejnego wydarzenia z cyklu Google I/O. Osoby zainteresowane branżą mobilną nie będą zaskoczone, ponieważ mowa o corocznej imprezie, która (poza nielicznymi wyjątkami) obydwa się w maju. Tym razem wybrano dni 11 oraz 12 maja. Całość ma odbywać się online, część paneli i prezentacji powinna być transmitowana na żywo dla szerszego grona odbiorców.

Android 13 na Google I/O 2022

Google I/O jest sporą dawką konferencji dedykowanych głównie deweloperom. Nie znaczy to jednak, że nie pojawia się nic interesującego dla użytkowników. Również w tym roku wydarzenie powinna otworzyć zapowiedź nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego rozwijanego przez Google.

Android 13, bo o nim mowa, do tej pory nie pojawiał się szczególnie często w nieoficjalnych doniesieniach. Wspominano jedynie o tym, że jego słodki przydomek może brzmieć Tiramisu. Deweloperzy otrzymali już jednak pierwszą wersję developer preview, podczas Google I/O powinno pojawić się dość dokładne omówienie najważniejszych nowości szykowanych przez Google. Producent zapewne wspomni też o kilku z najpopularniejszych swoich aplikacji.

Mniej prawdopodobne wydają się zapowiedzi nowych urządzeń mobilnych, aczkolwiek nigdy nie można wykluczać niespodzianek. Google uruchomiło już oficjalną stronę internetową Google I/O 2022, ale póki co nie ma tam nawet harmonogramu wydarzenia, całą uwagę skupia na sobie nietypowy zegar.

Google I/O 2022

Źródło: @sundarpichai, io.google/2022

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  1
  Zegar słoneczny :) Albo słonecznikowy :)
  • avatar
   Gnom_Z_Piany2
   0
   kiedy to całe gógle zacznie być pro ekologiczne? chodzi o narzucenie producentom takiej konstrukcji smartfonów, która wymusi swobodną wymianę ROM na swój. ten ROM jest głównym powodem wyrzucania sprawnych smartfonów, bo ..... producent przestał dostarczać poprawki bezpieczeństwa.