Systemy operacyjne

Windows 8.1 dla partnerów OEM już w sierpniu

przeczytasz w 1 min.

Szef działu marketingu w Microsoft Tami Reller potwierdził, że Windows 8.1 będzie dostępny dla partnerów OEM pod koniec sierpnia bieżącego roku.

Windows 8.1 OEM

W ubiegłym miesiącu firma Microsoft udostępniła wersję demonstracyjną (Preview) systemu Windows 8.1 dla standardowych użytkowników. Nie ujawniono jednak kiedy należy się spodziewać oficjalnej premiery pełnej wersji aktualizacji do najnowszych „okienek”. Jedyne co zapowiedziano, to że stanie się to jeszcze w tym roku.

Podczas wczorajszej konferencji Worldwide Partner Conference zapowiedziano jednak coś innego. Otóż szef działu marketingu w firmie Microsoft Tami Reller potwierdził, że Windows 8.1 będzie dostępny dla partnerów OEM pod koniec sierpnia bieżącego roku. Przyznał też, że na pełne zakończenie prac programiści z Redmond potrzebują jeszcze około 6 tygodni.

Możemy się więc spodziewać, że pierwsze urządzenia z systemem Windows 8.1 na pokładzie zaczną pojawiać się na rynku w okolicach września. Niewiele później natomiast użytkownicy powinni otrzymać swoją aktualizację do systemu Windows 8.

Źródło: NeoWin

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Pozdrawiam mojego agenta prowadzącego.

  Jestem ciekaw jakie nowe ficzery dla służb ma to nowe łokno.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Niech tylko przemyślą te reklamy pod polem wyszukiwania w systemie, bo jak o tym słyszę to ręce opadają...
   • avatar
    mich83
    2
    cubess zainstaluj legalnego windowsa 8 na miesiąć a jestem pewny ze przez ten czas gdy juz przyzwyczaisz sie do tego co nowe/inne nie powrucisz do windowsa 7.Ja przez pierwsze 2 tygodnie klołem na windowsa 8 ,teraz wiem ze niepotrzebnie. Ludzie sami chcieli czegoś nowego a nie odgrzanego kotleta i to dostali , jednak aby to utrzciwie ocenić trzeba to poznać !
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Brak menu start i reklamy pogrążą MS.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Każdy kto miał do czynienia przynajmniej z kilkoma kolejnymi wersjami okienek MS doskonale wie, że tak naprawdę finalna wersja jest dopiero po SP1. A przed SP1 instalujesz na własne ryzyko.
      I zazwyczaj po SP1 są to całkiem niezłe systemy. Dlatego sądzę że 8.1 będzie już do przyjęcia. A zmiana pewnych nawyków to kwestia czasu(Win7 po całkiem udanym WIN XP też na początku nie zbierał samych ochów i achów).