• benchmark.pl
 • Windows 8
 • Rabat 15% dla firm przy zakupie aktualizacji do Windows 8 Pro i pakietu Office Standard 2013
Systemy operacyjne

Rabat 15% dla firm przy zakupie aktualizacji do Windows 8 Pro i pakietu Office Standard 2013

przeczytasz w 1 min.

Kupując jednocześnie aktualizację systemu do Windows 8 Pro oraz pakiet biurowy Office Standard 2013, firma otrzyma upust do 15 procent.

Microsoft Windows 8 Pro Upgrade rabat

Firma Microsoft przygotowała nową ofertę dla firm – przy jednoczesnym zakupie Windows 8 Pro Upgrade i Office Standard 2013 możemy otrzymać rabat.

Aktualny system operacyjny Windows i pakiet biurowy to podstawa oprogramowania w niemal każdej firmie. Jako że już za niecały rok (8 kwietnia 2014) firma Microsoft definitywnie zakończy wsparcie dla Windows XP oraz Office 2013, większość przedsiębiorstw będzie musiała pomyśleć o aktualizacji. 

Aby to ułatwić, gigant z Redmond przygotował specjalną ofertę. Kupując jednocześnie aktualizację systemu do Windows 8 Pro oraz pakiet biurowy Office Standard 2013, firma otrzyma upust do 15 procent. Należy jednak pamiętać o tym, aby liczba jednego i drugiego produktu była taka sama.

Promocja ta obejmuje klientów małych i średnich firm – to jest od 5 do 249 PC, sektora komercyjnego i administracji publicznej. Zarówno aktualizację, jak i pakiet biurowy nabyć można w programie licencyjnym L lub L+SA (licencja z pakietem Software Assurance).

Oferta rozpoczęła się 1 kwietnia i potrwa do 20 czerwca bieżącego roku.

Źródło: Microsoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Danketch
  4
  Nie rozumiem powodu, dla którego mała firma miałaby od razu przeskakiwać na windows 8? Tylko dlatego ze micro$oft kończy wsparcie dla XP? Skoro mała firma nie zrobiła tego podczas visty i windows 7 można wyjść z założenia, że od ponad 5 lat nie wymieniła żadnego z komputerów w firmie. Co za tym idzie komputery te niekoniecznie "pociągną" winodwsa 8. Po drugie jeśli firma nie zmieniła komputerów najwyraźniej nie miała takiej potrzeby/możliwości finansowych. Słowem od ponad 5 lat jedzie na dokładnie tym samym sprzęcie - i nawet brak wsparcia dla xp niczego tutaj nie zmieni bo taka firma nie potrzebuje już wsparcia dla xp skoro wszystko działa? Windows 8 generuje kolejne koszty bo często okazuje się że nowy system nie posiada już wsparcia dla sprzętu sprzed 5 lat i więcej. (typu drukarki, skanery itp) Więc może okazać się że stary "apart pracy" który jednak spełnia swoje zadania przestaje je wykonywać poprawnie przy nowym win8. Koszty związane z przeszkoleniem pracowników z nowego systemu, potrzeba wymiany kilku maszyn na nowe to już zbyt duża kwota dla małej firmy. "Widzimisie" microsoftu, że każdy musi mieć nowy numerek przed nazwą windows tutaj nie pomoże - kwestie ekonomiczne to jeden z najważniejszych aspektów, którymi kierują się szefowie firm przy wydatkach
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Nikt w firmie nie będzie się bawił w przesiadkę na nowy system i tracił jednocześnie czas na pomoc związaną z obsługą nowego oprogramowania. W domu każdy może sobie pyszczyć, że nowy twór Microsoftu jest "super", ale w pracy zwyczajnie nie ma na to czasu. Dostęp do podstawowych narzędzi systemowych przy użyciu absurdalnie popierdzielonej nakładki graficznej oraz nikomu niepotrzebna gimnastyka związana z przeciąganiem myszką po ekranie z lewa do prawa bardzo niekorzystnie wpływa na wydajność. Poziom udziwnień jest nieporównywalnie większy, niż miało to miejsce przy przesiadce z WinXP na Vista/7 - w zasadzie ciężko mówić o udziwnieniach, jako że największą zmianą dla mało zaawansowanego użytkownika, było poznanie nowego interfejsu Aero i jego kilku zalet. A tutaj, w przypadku Win8? Użyteczność takiego systemu spada, i gdyby nie fakt, że ładują to badziewie do każdego kompa, nie dając już praktycznie możliwości wyboru między systemami przy zakupie, Win8 szybko "by wziął i umarł".
   • avatar
    Astar12
    -1
    Kolejna próba, przekonania klientów że gówno nie śmierdzi. Win 8 jest taką samą porażką jak Vista, tylko jak zwykle M$ tego nie chce zauważyć.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     Po co mi rabat skoro system jest syfiasty. Gdyby był dobry i bez rabatu bym go kupił...