• benchmark.pl
 • Gry
 • Pamiętajmy o Dunkierce, grając w World of Tanks, Warships i Warplanes
Gry

Pamiętajmy o Dunkierce, grając w World of Tanks, Warships i Warplanes

przeczytasz w 1 min.

Już 14 lipca rozpocznie się seria wydarzeń zatytułowana „Pamiętajmy o Dunkierce” w grach World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes

Tydzień przed kinową premierą filmu Dunkierka, czyli dokładnie 14 lipca, w grach World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes wystartuje seria wydarzeń przygotowanych specjalnie na tę okazję. Co konkretnie zaserwuje graczom firma Wargaming?

Wirtualni czołgiści i piloci już od 14 lipca będą mogli wziąć udział w serii misji pod tytułem „Pamiętajmy o Dunkierce”. Za wykonanie zleconych zadań czekać będą nagrody w postaci pojazdów, kamuflaży i innych elementów nawiązujących do bitwy, będącej istotnym rozdziałem w historii II wojny światowej.

Wirtualni kapitanowie okrętów również dołączą do walki, a za wysiłek w walce zostaną nagrodzeni nie tylko kontenerami i flagami zainspirowanymi wydarzeniami w Dunkierce, ale też (jeśli wystarczająco się postarają) unikatowym kapitanem.

„Cud pod Dunkierką, podobnie jak wiele innych wydarzeń II Wojny Światowej ma olbrzymi wpływ na nasze gry. Jesteśmy zainspirowani tymi historycznymi czynami i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z Warner Bros. w związku z oczekiwanym filmem wojennym Dunkierka” – komentuje Erik Whiteford z Wargaming America.

Dunkierka, a więc najnowszy film Christophera Nolana, trafi do kin 21 lipca.

Źródło: Wargaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chiny_X
  0
  Ja tam pamiętam... o Polsce.
  • avatar
   Nie_ma_lipy
   -4
   "Pamiętajmy o Dunkierce" , a reszta to ....uj!W nowym Cod-ie też Dunkierka ....Ah szkoda słów....
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A co tu jest do zapamiętywania? Banda łachmaniarzy zwących siebie europejskimi mocarstwami zwiewa przed Niemcami, którzy boją się ich atakować czymkolwiek poza lotnictwem.
    • avatar
     Sharimsejn
     0
     Zawsze to dodatkowy event ale żeby zaraz się nie okazało, że Francuzi to bardziej wojowniczy i bohaterski naród niż Polacy. Jak się poszpera to włos się jeży na widok niewyedukowania o czymś tak znanym jak druga wojna światowa.