Gry

World of Tanks zagości na Le Mans

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Jeden z zespołów występujących w European Le Mans Series będzie ścigał się w barwach World of Tanks.

World of Tanks to fenomen, bo choć głosów krytyki jest wcale nie mniej niż pozytywnych opinii, to pojedynki wirtualnych czołgów cieszą się coraz większą popularnością. Ba, to już nie tylko pojedyncza gra, lecz doskonale rozpoznawalna marka. W tym roku zagości nawet podczas Le Mans.

Wargaming raz jeszcze postanowił się wyróżnić i nawiązał współpracę z zespołem wyścigowym AT Racing. Został jego sponsorem, dlatego też samochód Ligier LMP3 podczas tegorocznej edycji serii Le Mans zobaczymy w barwach World of Tanks.

World of Tanks Le Mans auto

„Szybkość, błyskawiczna reakcja, współpraca w drużynie i spójne działania to są elementy łączące World of Tanks i wyścigi. Życzymy drużynie sukcesów i już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ich na torze” – mówi Maxim Chuvalov z Wargaming.

To nie przypadek, że Wargaming sponsoruje akurat drużynę AT Racing. Otóż dwóch z trzech zawodników jeżdżących w tym teamie to Białorusini. – „Napawa nas dumą sukces, jaki gra osiągnęła na całym świecie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować” – mówi jeden z nich, Alexander Talkanitsa Sr.

World of Tanks Le Mans wyścig

Samochód Ligier LMP3 w barwach World of Tanks będzie można ujrzeć już podczas najbliższych wyścigów z serii European Le Mans Series na Silverstone (14-16 kwietnia), Monzie (12-14 maja) i Red Bull Ringu (21-23 czerwca).

Źródło: Wargaming

Zobacz naszą relację z finału II sezonu Wargaming League Eu

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  Myslałem że będą czołgami śmigać po torze...
  3
 • avatar
  jakub1t
  "pojedynki wirtualnych czołgów cieszą się coraz większą popularnością" jakoś tego nie widać na serwerach , kiedyś więcej osób grało przynajmniej na EU . Kont może i przybywa , ale sporo jest podwójnych lub nieaktywnych .
  1
 • avatar
  rbialo
  Może zrobią jakąś ścigałkę z tej okazji? Było by komicznie:
  - tylko 50 golda, z naklejkę na spojler
  - specjalne "złote" paliwo dające 3 kółka więcej bez tankowania