Gry

WRC 7 - zwiastun zapowiada jesienną premierę

przeczytasz w 1 min.

WRC7, czyli najnowsza odsłona rajdowego cyklu, zadebiutuje w drugiej połowie tego roku na pecetach oraz konsolach PS4 i Xbox One.

WRC 5 było niezłe, choć miało pewne (spore) niedociągnięcia. W WRC 6 ekipa Kylotonn Games pozbyła się kilku z nich, ale efekt wciąż pozostawiał nico do życzenia. Być może WRC 7 będzie wreszcie tym, na co czekamy. A czekanie można już zacząć, bo gra została oficjalnie zapowiedziana.

Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat gry WRC 7, czyli najnowszej części rajdowej serii na oficjalnej licencji FIA World Rally Championship. Właściwie wszystkie informacje, jakie poznaliśmy, można streścić w jednym zdaniu: WRC 7 ukaże się jesienią tego roku na pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Opublikowany został również pierwszy zwiastun gry, pod którym znajdujemy dość sztampowy opis, zapowiadający „nowe samochody, potężniejsze i agresywniejsze niż kiedykolwiek wcześniej” i zachęcający, by przygotować się na „zabrudzenie tych piękności w błocie i doświadczenie, które nigdy jeszcze nie było tak realistyczne”.

Mając na uwadze jakość poprzednich odsłon, jak i ostatniej produkcji tego studia, czyli FlatOut 4: Total Insanity, entuzjazm jest raczej średni. Nie oceniajmy jednak WRC7 przedwcześnie – pozostaje liczyć, że tym razem się uda.

Źródło: Bigben Interactive

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RexRX
  6
  Myślę że zgodziło by się że mną parę osób jeśli powiem że lepiej gdyby licencja WRC wylądowała u mistrzów kodu czyli Codemasters. Dema gier z tej serii od 4 do 6 wylatywały z mojego dysku po niespełna 5 min
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Lego duplo, a nie gra rajdowa. Z ostanich tylko DIRT Rally jest do zaakceptowania, a numerem 1 jest nadal RBR. Jak kolega wyżej napisał... u fana prawdziwych gier rajdowych trzymanie takiego tytułu na dysku dłużej niż 5min wywołuje reakcję alergiczną, komp się wiesza, w winda sygnalizuje brak 1 kości ram`u.... odtrucie później tego nie jest łatwe.
   • avatar
    Pogromca blacharni Pro
    1
    Ale beczka smiechu z tego trailera. Typowy trailer dla lemingow.
    Normalnie kocham te filmowe urywki z prawdziwych wyscigow wplecione pomiedzy te urywki z gry, zeby wywolac sztyczny efekt WOW u Sebixa ze stuningowanym Golfem II.

    Niemniej, to chyba bedzie udana samochodowka. Brud, kurz, bagno, bloto, latajacy syf, czyli wszystko to, czym jest prawdziwe WRC.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login