• benchmark.pl
 • Gry
 • FIFA 14 do przedpremierowych zamówień Xbox One - Killzone: Shadow Fall do PlayStation 4?
Gry

FIFA 14 do przedpremierowych zamówień Xbox One - Killzone: Shadow Fall do PlayStation 4?

przeczytasz w 1 min.

Konsole PlayStation 4 i Xbox One nie trafiły jeszcze na sklepowe półki, ale rywalizacja pomiędzy nimi trwa już na dobre.

FIFA 14 do przedpremierowych zamówień Xbox One

Konsole PlayStation 4Xbox One nie trafiły jeszcze na sklepowe półki, ale rywalizacja pomiędzy nimi trwa już na dobre. Producenci obydwu platform próbują przekonać graczy do swoich propozycji i szukają na to różnych sposobów.

Przedstawialiśmy już porównanie przedsprzedaży konsol nowej generacji na rynku amerykańskim. Dość niespodziewanie prowadzi tam platforma Sony i można przypuszczać, że inaczej nie jest m.in. w Europie. To właśnie graczy z naszego kontynentu próbuje teraz przyciągnąć do siebie Microsoft, który nie tak dawno zapowiedział, że do zamówień przedpremierowych jego konsoli dodawana będzie gra FIFA 14.

Nikogo nie zdziwiło, że bardzo szybko odpowiedziało na to Sony. Reakcja była jednak dość zaskakująca, bo zamiast zapowiedzi podobnej oferty skrytykowano konkurenta i stwierdzono, że w przypadku PlayStation 4 tego typu próby przyciągnięcia graczy nie są potrzebne.

"Dlaczego mamy robić coś podobnego? Naszym problemem jest to, by dobrze dopasować podaż do popytu na konsolę. To całkiem racjonalne, gdy posiadacz platformy, a nawet wydawca, prowadzi kampanię przedsprzedażową z promocjami jeśli uważa, że nie znajdzie się tam, gdzie chciałby być. Dodawanie jakichkolwiek rzeczy do konsoli w dniu uruchomienia platformy w moim odczuciu jest trochę dziwne." - Jim Ryan, Sony Computer Entertainment Europe CEO

Sony wydaje się być zatem bardzo pewne tego, że PlayStation 4 bez jakichkolwiek promocji i tak sprzeda się bardzo dobrze. Faktycznie wiele na to wskazuje, ale jednocześnie pojawiają się też przecieki, że konsola japońskiego producenta jednak oferowana będzie w pakiecie z grą.

Oferta taka przez chwilę widziana była we francuskim Amazonie. Szybko zniknęła, ale, jak zawsze w tego typu przypadkach, zdążono się jej przyjrzeć. W skład zestawu wchodzić ma PlayStation 4, dwa pady, kamera i gra Killzone: Shadow Fall. Wszystko za cenę 499 euro.

PlayStation 4 konsola pakiet gra Killzone: Shadow Fall

Źródło: geek, vg247

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  -AKATSUKI-
  23
  Jestem graczem PC i nim zostane. Ale wole by to PS4 mialo wiecej nabywcow niz crapboxone.
  • avatar
   Konto usunięte
   13
   "Dość niespodziewanie prowadzi tam platforma Sony" - Nikt się nie spodziewał ; p
   • avatar
    Łukasz9365
    0
    @Metropolis
    Masz chociaż WiiU że się wypowiadasz? Albo grałeś w ogóle? Taką konsolę się kupuje dla exów. Które zawsze są dobre.
    • avatar
     raffal81
     -1
     Ciekawe czy jak MS zobaczy ze jego konsola ma malo nabywcow, to obniży cene ;))) Ciekawie by sie zrobilo ;]
     • avatar
      Kam9000
      -1
      Teraz microsoft musi ponieść karę. Chciał nas mieć w garści, to nikt nie kupuje. Jeszcze jak wyłączyli połowę funkcji, które miały być stałe to się sytuacja pogorszyła. W europie nikt tego nie kupuje. W Ameryce kupują tylko prawdziwi fanboje.