Technologie i Firma

Za 2 tygodnie Noc Szkoleń - zobacz, czego możesz się nauczyć

przeczytasz w 1 min.

Jedna taka noc, podczas której w wielu polskich miastach można nauczyć się czego pożytecznego.

Noc Szkoleń

Już 22 października, o godzinie 18.00 wystartuje trzecia edycja Nocy Szkoleń. To projekt, w ramach którego na terenie całej Polski organizowane są wydarzenia, w których każdy może wziąć udział. 

W tym roku zarejestrowano już kilkaset wydarzeń, które odbędą się w wielu miastach w różnych częściach Polski. Wśród kategorii szkoleń znajdujemy: informatykę, marketing, zarządzanie, finanse, umiejętności osobiste czy artystyczne. Krótko mówiąc: jest tutaj coś dla każdego. Wydarzenia dzielą się na darmowe i płatne. Za uczestnictwo w tych drugich organizatorzy życzą sobie najczęściej około 20-30 złotych. Już krótki przegląd tematów wyraźnie pokazuje, że na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Z zakresu finansów, na przykład, przygotowano szkolenie „Dlaczego tracimy pieniądze”, z zarządzania – „Skuteczna prezentacja i prowadzenie zebrań” czy „Jak komunikować się z pracownikiem, aby chciało mu się chcieć”, z informatyki – „Najlepsze wzorce aplikacji” i „Nie śmieć! Jakie informacje zostawiamy po sobie w sieci”, a z marketingu – „Content marketing i podstawy pozycjonowania”. 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie projektu – NocSzkoleń.pl.

Źródło: Noc Szkoleń

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    adam0125858
    0
    Super są takie szkolenia :) Zawsze chętnie uczestniczę w tego typu szkoleniach/ konferencjach;)
    Dziś odbywa się konferencja w pozitive tech, a byłem już wiele razy, a więc bardzo polecam