• benchmark.pl
 • Gry
 • Za Lords of The Fallen 2 odpowiadać będzie Defiant Studios
Gry

Za Lords of The Fallen 2 odpowiadać będzie Defiant Studios

przeczytasz w 1 min.

CI Games podpisało z amerykańskim producentem stosowną umowę. Pozostaje teraz czekać na efekty prac.

Wprawdzie o tym, że Lords of The Fallen doczeka się kontynuacji usłyszeliśmy już dawno, ale konkretów brakowało. Wreszcie dowiedzieliśmy się, kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie nowej gry.

CI Games w oficjalnym komunikacie poinformowało, iż 1 czerwca 2018 roku została podpisana umowa ze spółką Defiant Studios LLC, na mocy której Amerykanie stworzy nową grę z serii Lords of The Fallen.

Z tego samego komunikatu możemy wyczytać, że gra trafi na PC oraz konsole XboxOne i PlayStation 4. CI Games nie będzie ingerować w proces twórczy, Defiant Studios przygotuje grę „w oparciu o własną wizję kreatywną”.

Tytuł Lords of The Fallen 2 nie jest jeszcze oficjalny, ale z pewnością najbardziej prawdopodobny. Podobnie jak w przypadku pierwszej części serii, nastawiać powinniśmy się na RPG akcji.

Na bliższe szczegóły dotyczące rozgrywki będziemy musieli poczekać. Co wiemy natomiast o samym Defiant Studios? To zespół powstały w 2016 roku, w składzie którego znajdują się osoby odpowiedzialne m.in. za Just Cause 3.

Źródło: CI Games

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  3
  Kiedyś ogrywałem, ale bardzo krótko, nigdy więcej do tej gry nie wróciłem, coś w niej brakowało, przynajmniej dla mnie.
  • avatar
   rafal12322
   0
   Bez Tomka Gopa to już nie będzie to samo...
   • avatar
    kitamo
    0
    Jedynka - poziom trudność mniejszy niż w dark souls, troche sztywna, grafika bardzo ładna ale brakowało takiego klimatu w tej oprawie.