Gry

Zapraszamy na Slavic Game Jam 2019

przeczytasz w 1 min.

Słyszeliście o Slavic Game Jam? Jeśli nie to warto nadrobić zaległości. Najlepszą okazją będzie tegoroczna, 5. już edycja imprezy, której jednym z patronów medialnych został benchmark.pl.

Identycznie jak w poprzednich latach, Slavic Game Jam 2019 potrwa przez 3 dni. Zainteresowani powinni zarezerwować sobie czas od 18 do 21 lipca. Jakich atrakcji można się spodziewać?

Tradycyjnie główną częścią imprezy będzie 48 godzinny hackathon, w trakcie którego uczestnicy (profesjonaliści i amatorzy, zgłosić może się każdy) z całego świata tworzą razem gry na wspólny temat. W dotychczasowych edycjach w tworzeniu gier wzięło udział ponad 1000 deweloperów z 14 państw, co przełożyło się na 263 przygotowane gry. Dzięki temu Slavic Game Jam może chwalić się mianem największego game jamu nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej.

W związku z tym można nastawiać się również na inne atrakcje. Organizatorzy postarają się o szereg wykładów i warsztatów, imprezę inauguracyjną oraz inne aktywności, dzięki którym nikt z przybyłych do Warszawy nie powinien się nudzić.


Więcej informacji dotyczących Slavic Game Jam 2019, dokładny harmonogram oraz informacje na temat biletów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

Źródło: Slavic Game Jam

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    logic
    1
    Nie żebym się czepiał, ale skoro impreza ma się odbyć na terenie Polski, organizatorem jest Politechnika Warszawska to wypadałoby stworzyć również stronę w języku ojczystym, a do innych wersji językowych stworzyć liki. Pozdrawiam.