Gry

Gra czy nagranie z kamery? Zimowe widoki w Microsoft Flight Simulator zachwycają

przeczytasz w 1 min.

Gracze ceniący sobie jak najlepszą oprawę graficzną najpewniej mają już upatrzonych kilka tytułów, które zadebiutują w 2020 roku. Jeśli na ich liście brakuje Microsoft Flight Simulator, to bezwzględnie trzeba to zmienić.

Zimowy zwiastun z Microsoft Flight Simulator

W kalendarzach zima w pełni, ale za oknami próżno szukać zimowych krajobrazów. Wydaje się, że nawet gdyby takowe były, to u mało kogo mogłyby w jakimkolwiek stopniu równać się z tym, co pokazano na najnowszym materiale z Microsoft Flight Simulator.

Nie on szczególnie długi, ale bez wątpienia skutecznie przypomina on tym, iż omawiany tytuł będzie cechował się doskonałą, wręcz niemal fotorealistyczną grafiką. Jak już zdążyliście się zapewne zorientować, pokazano tutaj kilka lokacji pokrytych śniegiem.

Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie Microsoft Flight Simulator trafi w ręce graczy

Wszytko robi tym większe wrażenie, że nikt nie tworzy tu swojej wizji świata. Microsoft Flight Simulator to dokładnie odwzorowane rzeczywiste lokacje (na bazie Bing Maps). Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że cały świat gry może zajmować około 20 000 płyt Blu-ray. Właśnie dlatego planując przygodę z tym tytułem warto zadbać o szybki Internet.

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery Microsoft Flight Simulator. Nie jest za to tajemnicą, że gra zmierza nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox One.

To sugeruje, iż twórcy cały czas celują w 2020 rok. W okresie świątecznym ma bowiem zadebiutować Xbox Series X. Wybrane osoby, które zapisały się do Insider Program (za pośrednictwem oficjalnej strony gry) będą miały okazję sprawdzić Microsoft Flight Simulator wcześniej.

Źródło: Microsoft Flight Simulator

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patalajka22
  8
  Ta gra będzie najpopularniejsza w krajach muzułmańskich
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   1
   Wygląda to niebiednie.
   • avatar
    blebleble
    1
    Potrzebuję takich map podkarpackiego.
    • avatar
     pawluto
     -6
     A teraz policzmy - pojemność jednostronnej płyty blu-ray to 25 giga - Czyli cała gra z pełnym światem zajmuje najmniej 500 tyś giga (500 000 giga ) !?! Ktoś ma taki dysk twardy ???? Czyżby błąd redaktora ???