Oprogramowanie

Zmiany w Windows Live Messenger 2010

przeczytasz w 1 min.

Do sieci trafiły nowe screeny z wersji testowej Windows Live Messenger Wave 4, na których widać funkcjonalność oraz interfejs programu.

Na zrzucie ekranu poniżej można zauważyć zakładkę Social, która zawiera informację z Facebooka oraz Windows Live. Wygląda na to, że nowy komunikator może obsługiwać także więcej serwisów społecznościowych.


Microsoft załączył w aplikacji także wsparcie dla SkyDrive, dzięki czemu bez większych problemów będziemy mogli dzielić się naszymi plikami. Na zdjęciu widać działanie tej funkcji. Mary North wysłała wiadomość a w zasadzie zdjęcie z psem. Pod postem widzimy podpis via SkyDrive.

Na stronie Inside Windows Live opisano również Windows Live Messenger. Na zamieszczonym zrzucie ekranu widać nową funkcjonalność emotikon, w ramach której tradycyjne symbole będą mogły być zastąpione naszymi zdjęciami lub filmikami ukazującymi nastrój.

Źródło: BlogoFlux

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  A są tacy co tego używają ?
  • avatar
   Warmonger
   0
   Mimo wielkiej niechęci do Microsoftu sam zacząłem tego używać, bo w skali całego świata jest to jeden z najpopularniejszych komunikatorów. Każde forum międzynarodowe posiada w profilu miejsce na identyfikator MSN, toteż za jego pomocą najłatwiej się porozumieć z obcokrajowcami.
   Co nie zmienia faktu, że program jest dziurawy jak sito.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wole Yahoo IM, jakiś taki fajniejszy jest, chociaż 10 wersja trochę mnie denerwuje, a downgrade'u nie da rady zrobić...
    • avatar
     chronos
     0
     Fajnie, że powstaje nowa wersja. Zawsze to dodatkowe potrzebne funkcje. Zwłaszcza obsługa Facebooka mnie cieszy. Miło, że będę miał w jednym komunikatorze to co potrzebuję
     • avatar
      obcypl
      0
      komunikator to komunikatora nie szwajcarski scyzoryk. G-Talk wystarcza :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       ja tam zaś wole starego dobrego skypa niż jakieś gówno od m$.