Mobile

ZTE również wprowadzi na rynek SmartWatcha

przeczytasz w 1 min.

SmartWatcha chce mieć w swojej ofercie coraz więcej producentów i wyraźnie sugeruje to, że widzą oni w tych urządzeniach duży potencjał.

ZTE SmartWatch zapowiedź

Są jeszcze osoby, które nie chcą pogodzić się z tym, że w bardzo szybkim tempie rośnie obecnie popularność tzw. inteligentnych zegarków. SmartWatcha chce mieć w swojej ofercie coraz więcej producentów i wyraźnie sugeruje to, że widzą oni w tych urządzeniach duży potencjał. Kto dostrzegł go tym razem?

Okazuje się, że plany wprowadzenia na rynek SmartWatcha ma również ZTE. Po cichu mówiło się o tym już jakiś czas temu, ale oficjalnego stanowiska nikt z obozu producenta nie zajął. Zmieniło się to teraz, ponieważ Lu Qianhao, szef marketingu ZTE, potwierdził, że już w przyszłym roku rzeczywiście pojawić może się takie urządzenie z logo chińskiego koncernu.

Niestety na chwilę obecną trudno o jakiekolwiek szczegóły. Ujawniono jednak, że będzie to urządzenie o możliwościach bardzo zbliżonych do obecnych już na rynku konkurentów, takich jak Galaxy Gear. Lu Qianhao zaznaczył jednocześnie, że celem ZTE jest dotarcie do szerszego grona odbiorców, co przekładać ma się m.in. na przystępniejszą cenę. Być może SmartWatch będzie też kompatybilny nie tylko ze smartfonami ZTE, ale również z innymi pracującymi pod kontrolą systemu Android.

Trudno przewidzieć datę premiery zapowiadanego urządzenia, ale najprawdopodobniej będzie miała ona miejsce pod koniec pierwszego lub na początku drugiego kwartału przyszłego roku.

Źródło: cnet

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    yendrek
    0
    "(...) w bardzo szybkim tempie rośnie obecnie popularność tzw. inteligentnych zegarków." Pytanie tylko - popularność rośnie wśród użytkowników, czy też wśród producentów, którzy po prostu nie chcą sobie pozwolić na niebyt na tym rynku. Z dotychczasowych wieści na benchmarku wynika, że to raczej nie ci pierwsi są najbardziej zainteresowani ;)