Gry

Zwiastun Far Harbor - największego dodatku do Fallout 4

przeczytasz w 1 min.

Premiera Far Harbor jeszcze w tym miesiącu. Dodatek wzbogaci Fallout 4 nie tylko o nowe tereny.

Zapewne niektórzy z tutaj obecnych mogli powiedzieć o Fallout 4 całkiem sporo. Jednego jednak producentowi zarzucić nie można. Tak jak obiecywano, gra systematycznie wzbogacana jest o aktualizacje i dodatki. W kontekście tych drugich trzeba mieć na uwadze Far Harbor.

Będzie to największy ze wszystkich dodatków przygotowanych dla Fallout 4. Jak zapewnia producent, prócz nowych terenów spodziewać należy się idących za tym kolejnych budowli, stworzeń i lochów. Pojawić mają się też nowe pancerze i elementy uzbrojenia uzbrojeniu. Wszystko wzbogacone o wątek fabularny.

„W Far Harbor nowa sprawa dla agencji detektywistycznej Valentine'a wysyła cię na poszukiwania młodej kobiety i tajnej kolonii syntków. Opuść wybrzeże Maine i popłyń w kierunku tajemniczej wyspy zwanej Far Harbor, gdzie podwyższone poziomy radiacji ukształtowały jeszcze bardziej dziki świat. Konflikt pomiędzy syntkami, Dziećmi Atomu i tubylcami narasta... Czy podejmiesz wysiłek, by zaprowadzić pokój, a jeśli tak, to za jaką cenę?”

Far Harbor udostępniony zostanie 19 maja. Poniżej rzucić możecie okiem na zwiastun wprowadzającym w jego klimaty.


Źródło: youtube - BethesdaSoftworksUK

Komentarze

33
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Słabą stroną tej gry jest cała warstwa fabularna, bohaterowie, dialogi. Do tego stopnia słabą, że gdyby to zabrać to gra by prawie nic na tym nie straciła bo eksploracja tego otwartego, fajnego świata jest w dechę.
  • avatar
   Balrogos
   1
   Fallout o tylko 1 i 2 i BoS :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zapowiada sie klimatycznie z checia pogram.
    • avatar
     SiLNOR3KI
     -1
     Teraz po prostu dodają wycięte wcześniej rzeczy z pełnej gry by doić szaraczków. Fallout skończył się na New Vegas, od czwórki oczekiwałem chociaż takiego samego poziomu. Gdyby napisali zgodnie z prawdą, że jest to zwykły FPS z lekkimi elementami rpg to spoko...
     • avatar
      Roller Mobster
      -2
      Mistrzostwo. Czekam z niecierpliwością.
      • avatar
       Pavilon
       -3
       oddajcie Brianowi co mu sie nalzezy
       • avatar
        -AKATSUKI-
        -8
        A ile U4 bedzie mial bogow.. To dopiero bedzie rekord swiata za najbardziej kapiszonowa kaszanke wrzechczasow..
        • avatar
         Dzonzi
         -11
         Nic już nie pomoże tej grze. Musieliby sprzedać licjencje cd-projektowi
         • avatar
          rockywood
          0
          Mi tam się nawet fajnie gra :). Trochę wkurza mnie to, że nie można zrobić jedną postacią *wszystkich* questów każdej nacji no ale to jest zrozumiałe i trzeba z tym żyć... Obecnie jestem gdzieś w 3/4 do ukończenia jednej frakcji a gram w stylu "na chama" czyli osadami się zajmuję tylko wtedy kiedy muszę i zbieram tylko to co jest mi aktualnie potrzebne (głównie amunicję hehe). Jak skończę to już pewnie dodatek będzie zaimplementowany więc przejdę grę drugi raz - tym razem olewając w zasadzie główny wątek skupię się na eksploracji i osadach :).