Gry

Zwiastun Nuka-World - nowego dodatku do Fallout 4

przeczytasz w 1 min.

Akcja Nuka-World rozgrywa się w opustoszałym lunaparku. Oprawa dodatku będzie dość specyficzna.

Można chyba zaryzykować stwierdzenie, że po Fallout 4 przynajmniej część graczy spodziewała się czegoś więcej. Nie brakuje jednak także zadowolonych i to zapewne oni interesują się wydawanymi do gry dodatkami. Nadciąga kolejny.

Bethesda poinformowała, iż Nuka-World pojawi się jeszcze w tym miesiącu, dokładniej mówiąc we wtorek 30 sierpnia. Dodatek, podobnie jak poprzednie, dostępny będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Akcja Nuka-World rozgrywa się w opustoszałym lunaparku, gdzie zamiast charakterystycznych dla tego miejsca rozrywek znajdziemy kolejne zadania do wykonania i wrogów łączących się w gangi. Poza tym dodatek wniesie też do zabawy nowe elementy ekwipunku i dodatkową broń.

„Nuka-World to rozległy lunapark w którym znajdziesz gangi bandytów oraz wyjątkowe strefy, takie jak „Przygoda z Safari”, „Świat Orzeźwienia”, „Suchy Jar”, „Dziedziniec Dzieciaków”, „Strefa Galaktyczna” oraz „Amerykańskie Nuka-Town”. W dodatku Nuka-World znajdziesz nowe misje, frakcje bandytów, bronie, stworzenia i nie tylko. Baw się dobrze!”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Tego crapa nic już nie uratuje.

  Tak tak, hate come on, mówi to fan serii Fo
  • avatar
   Pawlus
   5
   Serio? 180zł za jedną miejscówkę, kilka questów i garść itemów? Przecież taki kontent to produkują moderzy za free. Po dodatku spodziwam się czegoś więcej. Za to "coś" dałbym góra dwie dychy, chociaż nie, za dwie dychy mogę mieć mount and blade..
   • avatar
    prime27pl
    0
    Ogra się w swoim czasie