Gry

Zwiastun premierowy Need for Speed Payback

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada, ale już teraz grę sprawdzać mogą abonenci programów EA Access i Origin Access.

Już za kilka dni na rynku pojawi się kolejna odsłona dobrze znanej serii Need for Speed. Gdyby komukolwiek to umknęło, EA śpieszy z przypomnieniem.

Wydawca opublikował zwiastun premierowy Need for Speed Payback. Przypomina on nie tylko o premierze zaplanowanej na 10 listopada (PC, Xbox OnePlayStation 4), ale również o tym, że już teraz grę sprawdzać mogą abonenci programów EA Access i Origin Access. Oddano im do dyspozycji dwa początkowe rozdziały kampanii i wieloosobowe zawody Speedlist, wszystko na maksymalnie 10 godzin.

Oczywiście na zwiastunie nie zabrakło też scen z rozgrywki. Materiał w sporej mierze koncentruje się na warstwie fabularnej, w której poznamy losy trójki bohaterów. Podczas zabawy otrzymamy do dyspozycji niespełna 80 samochodów, ostatnio prezentowaliśmy ich listę.

„Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie.”


Źródło: Need for Speed

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  http://gamegpu.com/racing-simulators-/-%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B8/need-for-speed-payback-test-gpu-cpu

  Patrze na test ze stronki gamegpu, to wymagania zaskakująco duże. Już w 1080p do stałych 60 fps trzeba 980ti, a jest to karta dużo potężniejsza jak GPU w podstawowych modelach konsol. Gdyby to chociaż wyglądało dużo lepiej jak na konsoli, to takie wymagania jeszcze bym zrozumiał, a tak to po prostu widać, że gra została bardzo niedbale przeniesiona.

 • avatar
  Ale kaszana.NFs skończył się UND2
 • avatar
  Payback kojarzy mi się z wydawaniem pieniędzy po kupionej już grze i to nie w małych ilościach. Mimo, że sam wyraz znaczy coś odwrotnego. Chyba takie przyzwyczajenie do zachowań EA :D
 • avatar
  http://www.denofgeek.com/uk/tv/the-expanse/48024/the-expanse-renewed-for-season-3
  zwidy już mam
 • avatar
  "Oddano im do dyspozycji dwa początkowe rozdziały kampanii i wieloosobowe zawody Speedlist, wszystko na maksymalnie 10 godzin." Czyli jakby trial dema :D
 • avatar
  https://www.youtube.com/watch?v=F5WAGULwRsE
  Czyli zjeżdżając z detalami na HIGH (konsolowe) to nawet GTX 1050 bez TI zapewni 60 fps. Więc jest spoko :)