Wybierz prezent na Gwiazdkę 2020 z firmami TomTom i Prido
Mobile

Wybierz prezent na Gwiazdkę 2020 z firmami TomTom i Prido

przeczytasz w 1 min.

Dobre nawigacje samochodowe bezpiecznie i precyzyjnie doprowadzą Cię do celu, obojętnie czy jedziesz do pracy, czy robisz wycieczkę po Europie. W tym czasie dobry wideorejestrator nagra całą trasę i zapewni spokojną głowę. Oto doskonałe prezenty na święta od TomTom i Prido.

Prezenty na Święta 2020 od firm TomTom i Prido

Bezpieczeństwo, komfort i pewność, to jedne z najważniejszych rzeczy w czasie prowadzenia pojazdu. Szczególnie podczas dłuższych wyjazdów, ale nie tylko. Również w mieście liczy się sprawność i możliwie jak najkrótszy czas dojazdu. Warto więc sprezentować sobie lub bliskim funkcjonalną i nowoczesną nawigację samochodową, która pewnie doprowadzi Cię do celu oraz wideorejestrator, który tę trasę nagra.

W tym filmie prezentujemy dwie dobre nawigacje samochodowe: TomTom Start 52 i TomTom Go Essential, a także wideorejestrator Prido i7 Pro. To świetne pomysły na prezent pod choinkę, które nie zrujnują Twojego budżetu.

Zobacz również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stashqo
  2
  Zaraz 2021r a niektórzy nadal kupują osobne urządzenia do nawigacji w dodatku z płatnymi aktualizacjami, które trzeba przeprowadzić na kompie. Trochę ciężko to zrozumieć w erze smartfonów imo.
  • avatar
   Fa_sol
   -1
   Szczerze to zastanawiałem sięnad nowym urządzeniem TomTom gdyż stara, już pięcioletnia, navi działa jakby chciała a nie mogła. Jestem przyzwyczajony do TomTom'a więc szukałem urządzenia z wbudowanym traffic'em. Problem polegał na tym że parę zł trzeba by zapłacić za takie urządzenie, które maksymalnie po 5 latach znów zacznie działać jak "szybki inaczej". Ku mojemu zdziwieniu przez ostatnie 5 lat mojego użytkowania TomTom'a wydali aplikację na telefony, postanowiłem jej spróbować i szczerze? Nie potrzebuję już zewnętrznego urządzenia nawigacyjnego. Mapy są dokładne (przynajmniej tam gdzie ja jeżdżę, a i za granicą nie miałem problemów. Traffic działa bez zarzutów, ma w razie czego bazę fotoradarów i szybkość działania aplikacji jest jak porównanie malucha do porsche na korzyść apki. Za rok zapłaciłem €20, patrząc na okres pięciu lat wydam €100 gdzie w tej cenie nie kupię zadowalającego mnie urządzenia TomTom.