Czarny Iwan | 2012-04-20

Sniper Elite V2: pobierz demo gry na PC (download) - data premiery

Zobacz więcej w kategorii: gry

Producenci: Rebellion

 

Z lekkim opóźnieniem w stosunku do wersji na Xbox i PlayStation, demo Sniper Elite V2 zostało opublikowane dla posiadaczy PC i jest już do ściągnięcia z platformy Steam.

Przypomnijmy, że ostatni raz pochylaliśmy się nad grą skonstruowaną przez specjalistów z Rebellion przy okazji wiadomości pt. Sniper Elite V2: nowy trailer i galeria z gry. Warto również dodać, że w opublikowanym materiale demonstracyjnym gracze wcielą się w niejakiego Karla Raiburne. Misja rozgrywa się w mieście Schöneberg, natomiast celem jest podłożenie ładunku wybuchowego na drodze wojskowego konwoju.

Sniper Elite V2 gra snajpier w akcji
Was ist das Hans?

Oczekiwania względem Sniper Elite V2 są spore. Poprzeczka została ustawiona wysoko jeszcze w połowie ubiegłej dekady, kiedy to pojawiła się świetna strzelania zatytułowaną Sniper Elite: Berlin 1945.

W najnowszej grze rozwinięto całą gamę cech związanych z umiejętnościami snajperskimi. Konieczne będzie m.in. uwzględnianie warunków pogodowych, znajomość balistyki broni, czy... umiejętność spowolnienia własnego tętna.

Nowością jest przede wszystkim system kamer podążających za wystrzelonym pociskiem oraz animacje szkieletowe ukazujące zniszczenia jakie pocisk robi w ciele wroga. Twórcy opracowali aż 500 wariantów animacji śmierci. Premiera Sniper Elite V2 już wkrótce – 4 maja. I jeszcze tylko link do dema. Smacznego.

Sniper Elite V2 pobierz demo gry na PC dowload
Sniper Elite V2 pobierz demo gry na PC (około 1,5 GB)

Więcej o grach:

Źródło: steam, pcgamer

odsłon: 20182

Komentarze

(22)

MastaLama

2 + - 2012-04-20 09:49

Filmik nagrywany przy poziomie przeciwnika brainless blind monkey ;) W ogóle dostaje kilka strzałów z broni i nic mu nie jest natomiast jak spada z kilku metrów to już prawie umiera (czerwony ekran, ciężki oddech) to się nazywa realizm :D zobaczymy co demko pokaże :)

matt105

0 + - 2012-04-20 10:15

Bardzo fajne demo zagrałem i bawiłem się świetnie.

Szymon331

1 + - 2012-04-20 10:45

Przyjemna grafika, przyjemny klimat. Może być fajna gra, szczególnie że od dwóch lat mam niezły głód na drugowojenne FPSy ;)

1wilq

1 + - 2012-04-20 15:47

od dwóch lat ja mam głód na nowego HITMANA :P

Davidoff69

0 + - 2012-04-20 11:21

A ja jestem ciekaw trybu multiplayer. Może być przyjemnie.

romisz

0 + - 2012-04-20 12:49

hmmm... oglądając filmik mam wrażenie jakby gra nie chodziła zbyt płynnie... ktoś wie jakie ma wymagania?

kitamo

0 + - 2012-04-22 17:35

Ma niskie wymagania, chodzi ultraplynnie na przecietnym PC

Anonim20

0 + - 2012-04-20 13:51

Na gry-online nie ma nic.. w sumie tam nie ma co patrzeć bo producent podaje często niższe a oni zawyżają ;)
C2Q 2.4Ghz 4GB RAM HD5850 1650x1080 lata na ultra z AAx8 stałe 60fps:)(V-sync-on po co ma grafa się pocić)
w demie są polskie napisy ,jedna misja ,3 poziomy trudności
(4-niestandardowy) ,grafika bardzo ładna:)miło ,że klimaty IIWŚ , Sniper Ghost Warrior 2 chyba nie da rady:)

Feomathar

4 + - 2012-04-20 15:33

Powiem tak. Pierwsze wrażenie po włączeniu gry - super, grafika bardzo ładna, efektowne menu główne, polonizacja bez zastrzeżeń.
Po 5 min zabawy jednak czar prysł - w grze polegającej na skradaniu/eliminowaniu wrogów mamy JEDNĄ możliwą ścieżkę. Początkowo próbowałem jakoś na własną rękę zajść wroga, ale zamknięte drzwi(/murki/śmiesznie małe dziury nie do przeskoczenia) ostro mnie poirytowały. Do tego niemożliwością (chyba że w określonych momentach gra nam na to łaskawie pozwoli) jest się położyć - mamy do dyspozycji jedynie opcję przełączania kucania/chodu, co w grze zatytułowanej "Sniper" jest chyba niedorzeczne... Sterowanie też nie przypadło mi do gustu, wraz ze wszędobylskim już, ale słabo wykonanym i mało intuicyjnym systemem osłon. Interakcja z otoczeniem leży i kwiczy (np. kule nie szkodzą żarówkom).

Na plus fajny klimat, wspomniana już ładna oprawa audiowizualna i dobra optymalizacja. Historia wydaje się ciekawa - ale powodów, żeby się przy grze zatrzymać na dłużej niż jedno przejście raczej nie widzę.

Generalnie gra zdecydowanie miała potencjał, ale w większości przypadków pozostawi niedosyt, chyba że ktoś lubi być stale prowadzony za rączkę trzymającą pada. Pomysłowi gracze, chcący pokombinować na własną rękę w dzisiejszych czasach są niestety przez twórców notorycznie olewani...

Feomathar

0 + - 2012-04-20 15:40

Edit: wycofuję argument o braku możliwości padnięcia na ziemię - kolega znający pierwszą część mnie poinstruował - trzeba przytrzymać ten klawisz zmiany postawy, nigdzie w grze nie doszukałem się tej informacji.

Szymon331

0 + - 2012-04-20 22:06

Ale i tak dziękuję za recenzję. Opisałeś wszystko co mnie interesowało i co sam bym sprawdził. Teraz wiem że ie ma po co ściągać dema a tym bardziej kupować gry. Eh...

kitamo

0 + - 2012-04-22 17:38

Sciagnij i zagraj, denko za free a chwile pograc mozna, Efektownie wyglada zabijanie z duzego dystansu niemiaszkow, ale fakt potencjal byl ale sie zmyl.

1wilq

0 + - 2012-04-20 15:46

Może być coś fajnego ;) chętnie bym zagrał w ten weekend tak jak inni w D3.. a niestety będę poza domem.. :/

aquadigger

0 + - 2012-04-20 16:12

ile waży to demko?

misiek08

0 + - 2012-04-20 16:33

Według Steama 1544MB.

stroboskop

0 + - 2012-04-20 16:27

1,5GB xD

Spikeblade

0 + - 2012-04-20 17:59

Zapowiada się niezły kąsek :)

Slayer

0 + - 2012-04-20 19:26

Powiem szczerze, że gra nie ma za grosz realizmu. Ot strzelanka ze snajperką - nic szczególnego. Szkoda bo myślałem, że będzie kawał dobrej gry snajperskiej. Pozostaje czekać na Ghost Warrior'a 2...

Szymon331

0 + - 2012-04-20 22:08

Ghost warior II to najprawdopodobniej będzie obrzydliwie liniowa sztucznie taktyczna gra. Ja po niej nie oczekuję niczego. To nie będzie pierwszy ghost warior...

b1tzz

0 + - 2012-04-20 21:41

Gra jest świetna... :)

kbrbabzbtb

0 + - 2012-04-22 12:33

Zagrałem w demo na konsoli. Tragiczna nie jest ale musiałaby kosztować z 20 pln. Przede wszystkim wtórna jak cholera. Jedyna nowość to lecąca i przebijając (w slow motion) ciało kula. Co z mojego punktu widzenia w grze o tematyce WW2 jest totalnie zbędne. Może w konwencji gore ala kill bill to by pasowało ale nie tutaj.
AI przeciwników słabe, cover system nieśmiertelny znowu. Animacja bohatera lepsza niż ME3, ale czy to komplement? ;D Udźwiękowienie niespecjalne, grafika jak milion wcześniejszych gier. Parafrazując znanego użytkownika benchmark.pl...witajcie w świecie czarnych pudełek ;)

Naprawdę lepiej ściągnąć jakiegoś starego fps`s typu MOH:AA lub Pacific Assault i zagrać.

tomx1989

0 + - 2012-04-23 23:13

albo pierwszego sniper elite ;)

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

0

28

5437

0

7

4608

LG G3 - mieliśmy go w rękach
2014-06-25 15:40:00

LG G3 - mieliśmy go w rękach

0

21

7938

Premiery gier - lipiec 2014
2014-06-25 09:12:28

Premiery gier - lipiec 2014

0

28

20713

CDP Red planuje Wiedźmina 4?
2014-06-24 10:08:00

CDP Red planuje Wiedźmina 4?

0

26

11057

Wygraj ciche produkty Be quiet!
2014-06-16 15:47:00

Wygraj ciche produkty Be quiet!

0

0

0