Na topie

Sterowniki dla kart Radeon pod The Division 2 i Civilization VI: Gathering Storm

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Oprogramowanie

Najnowsza wersja sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition optymalizuje wydajność w grze Devil May Cry 5. Nie obyło się też bez kilku poprawek działania pakietu.

 • Sterowniki dla kart Radeon pod The Division 2 i Civilization VI: Gathering Storm
A A

Firma AMD udostępniła aktualizację sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition. Producent skupił się na optymalizacji wydajności w grach The Division 2 i Civilization VI: Gathering Storm.

Nowości w sterownikach graficznych AMD Radeon Software Adrenalin Edition 19.3.2:

 • dodano wsparcie dla gry Tom Clancy’s The Division 2
 • dodano wsparcie dla gry Sid Meier’s Civilization VI: Gathering Storm, co przekłada się na dodatkowy wzrost wydajności:
  • do 4% na konfiguracjach z kartą Radeon VII w porównaniu ze sterownikami 19.2.3
 • dodano wsparcie dla gier DirectX 12 pod systemem Windows 7
 • poprawiono dostrzeżone błędy:
  • Radeon ReLive for VR czasami może zostać nie zainstalowany podczas instalacji pakietu Radeon Software
  • krzywa wentylatora może nie przejść w tryb ręcznej konfiguracji po przełączeniu w tryb ręczny
  • zmiany w Radeon WarrMan wprowadzone poprzez Radeon Overlay czasami mogą zostać niezapisane po zamknięciu nakładki Radeon Overlay

Nowości w sterownikach graficznych AMD Catalyst 13.9 WHQL - Radeon HD 2000 - 4000:

 • rozwiązano dostrzeżone problemy
 • wprowadzono krytyczne poprawki
 • zoptymalizowano wydajność

AMD Catalyst download pobierz drivers sterowniki

Pobierz:

AMD Catalyst download pobierz sterowniki drivers

Rozmiar pliku:

55 - 450 MB


Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition dodają możliwość transmisji wideo i rozgrywki z PC na urządzenia mobilne i zestawy VR – dzięki nowościom w funkcji Radeon ReLive i mobilnej aplikacji AMD Link gracze mogą korzystać z gier zainstalowanych na swoim komputerze poprzez swoje smartfony, tablety oraz samodzielne zestawy VR.

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

Dodatkowo wprowadzone nowe funkcje Radeon Advisor. Zarówno nowicjusze jak i zaawansowani gracze mogą skorzystać z automatycznego określania optymalnych ustawień w grze, systemie czy sugestii modernizacji sprzętu.

Radeon Software Adrenalin 2019

W panelu Radeon WattMan znalazły się nowe, dostępne za jednym kliknięciem opcje do automatycznego podkręcania rdzenia graficznego i pamięci, a także do obniżania napięcia prądu zasilającego układ graficzny.

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

Technologia AMD Radeon FreeSync 2 HDR realizuje teraz automatyczne mapowanie kolorów pozwalając uzyskać lepszy kontrast i szczegółowość na wyświetlaczach obsługujących FreeSync.

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

Zmiany ustawień w locie z poziomu gry – panel Radeon Overlay pozwala kontrolować wydajność i obraz bez wychodzenia z gry, a do tego można teraz wydawać polecenia głosowe przez aplikację AMD Link. Szczegóły na temat aktualizacji Radeon Software Adrenalin 2019 Edition znajdziecie w tym artykule.

Sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition są dostępne dla użytkowników systemów operacyjnych Windows 7 i 10 w wersji 64-bit. Dokładne opisy wprowadzonych zmian znajdziecie na tej stronie (wersja dla systemu Windows).

Warto jednak pamiętać, że starsze modele Radeon HD 5000 i HD 6000 są wspierane przez sterowniki Radeon Software 16.2.1 w wersji Beta oraz stare Catalyst 15.7.1 (Windows) lub 15.9 (Linux).

Posiadacze jeszcze starszych kart graficznych - Radeon HD 2000, HD 3000, HD 4000 oraz Radeon HD pod złącze AGP - powinni skorzystać ze specjalnej wersji sterowników 13.9 WHQL (Windows) lub Catalyst 13.1 (Linux), które zostały zoptymalizowane z myślą o maksymalnej wydajności i funkcjonalności.

Źródło: AMD

Odsłon: 4608 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Blashix
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-15 14:16

  dx12 na win 7.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!