Na topie

AMD Wraith Prism - nowy cooler dla fanów RGB LED

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Chłodzenie

Wraith Prism może nie należy do opłacalnych propozycji, ale na pewno nie można mu odmówić efektownego wyglądu - podświetlenie RGB LED pozwoli zamienić wnętrze komputera w prawdziwą dyskotekę :-)

 • AMD Wraith Prism - nowy cooler dla fanów RGB LED
A A

Firma AMD, wraz z procesorami Ryzen, zaprezentowała też nowe coolery z serii Wraith – do tej pory dostępne były trzy modele: Wraith Stealth, Wraith Spire oraz Wraith Max. To jednak nie koniec, bo producent przygotował jeszcze model Wraith Prism, który powinien przypaść do gustu entuzjastom zwracającym uwagę na wygląd komputera.

Wraith Prism przypomina model Wraith Max. Nadal mamy do czynienia z horyzontalnym radiatorem i dwoma miedzianymi ciepłowodami, a całość owiewa 92-milimetrowy wentylator (podobno przy standardowej pracy generuje on hałas nieprzekraczający 39 dB).

Główne zmiany dotyczą podświetlania, bo obydwa pierścienie wokół wentylatora mogą świecić na różne kolory. Co istotne, do sterowania podświetleniem można wykorzystać panel Ryzen Master lub oprogramowanie producenta płyty głównej (cooler jest kompatybilny z technologiami głównych producentów, takimi jak: ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Biostar Vivid, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light). Podświetlenie można też wyłączyć.

AMD Wraith Prism

Podobnie jak Wraith Max, nowy cooler będzie sprzedawany oddzielnie – jego cena ma wynosić 49 dolarów, więc będzie o około 5 dolarów wyższa. Wraith Prism nie wydaje się szczególnie opłacalną propozycją, ale czego się nie robi dla logo AMD i efektownego podświetlenia RGB LED :)

Źródło: TechpowerUp, AMD

Odsłon: 5697 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-02-14 12:48

  RGB LED ma fanów?

  Skomentuj

  1. mszark
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-02-14 13:14

   To Ci z oknem w obudowie.

   Skomentuj

   1. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-02-14 14:01

    ja okno ładne mam i to na całą ściankę ale o RGB LED nie marzyłem :D

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!