Na topie

Assassin’s Creed: Origins - jeszcze jeden zwiastun i spojrzenie na mapę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Assassin’s Creed: Origins gwarantować ma naprawdę spory teren do działania.

 • Assassin’s Creed: Origins - jeszcze jeden zwiastun i spojrzenie na mapę
A A

Assassin's Creed Origins to na ten moment chyba najważniejsza produkcja studia Ubisoft. Na targach Gamescom 2017 promowana jest naprawdę mocno.

Widzieliśmy już filmowy zwiastun gry, ale na tym absolutnie nie koniec. Przygotowany został jeszcze jeden materiał wideo, który nieco dokładniej wprowadza nas w świat starożytnego Egiptu oraz tego, na co nastawiać powinni się tutaj gracze. Tłem dla działań bohatera będzie narastający konflikt o władzę, w którym uczestniczyć będą najwięksi przywódcy ówczesnych czasów.

„Obejrzyj zwiastun z rozgrywki Assassin’s Creed: Origins – Gra o władzę. Bądź świadkiem narastającego konfliktu pomiędzy potężnymi postaciami pokroju Kleopatry, Juliusza Cezara i faraona Egiptu, Ptolemeusza XIII.”


Poza tym w sieci pojawił się też krótki materiał pokazujący mapę świata. Już wcześniej padały zapewnienia, że tak dużych terenów do działania w tej serii jeszcze nie było. Teraz mamy o tym nieco lepsze wyobrażenie. Całość podzielona będzie na kilka głównych obszarów, które cechować mają się sporą różnorodnością. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie gry, gdzie twórcy umieścili interaktywną mapę.


Przypominamy, że premiera Assassin’s Creed: Origins planowana jest na 27 października.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2988 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
  1. uzdek98
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-08-24 17:05

   Masz racje, ten dubbing to jakis koszmar. Umowiłem sie na randke z piękna dziewczyna a na spotkanie przychodzi jej tłusta siostra bez zębów.

   Skomentuj

  1. Legiu
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-25 12:32

   Ogólnie lepiej grać w gry z rok po premierze. Cena spadnie, dodatki wyjdą, błędy połatają i karty graficzne potanieją :D
   Ale w tym przypadku wyjątkowo dali sobie rok dłużej na produkcję, więc może łaskawie go nie zmarnowali.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!