Na topie

Chcesz upodobnić swojego smartfona do iPhone'a X? Pobierz tę aplikację

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Aplikacje mobilne

Kategoria: Mobile Aplikacje mobilne Tematyka: Aplikacje na Androida Producenci: Apple

Oczarowała Cię stylistyka a iPhone'a X? Twój smartfon wydaje Ci się teraz wyjątkowo brzydki? Ta aplikacja śpieszy z pomocą.

  • Chcesz upodobnić swojego smartfona do iPhone'a X? Pobierz tę aplikację
A A

Po premierze iPhone'a X pojawiło się mnóstwo komentarzy, a spora część z nich dotyczyła stylistyki smartfona. Dla jednych wypada ona rewelacyjnie, inni podchodzą do tematu z rezerwą. Twórcy aplikacji XOutOf10 potraktowali temat z przymrużeniem oka.

iPhone X nie jest pierwszy smartfonem o smukłych ramkach. Wyróżnia się jednak brakiem „podróbka”, czyli szerszej przestrzeni pod wyświetlaczem. Frontową kamerę oraz kilka czujników trzeba było jednak gdzieś umieścić i tutaj Apple zdecydowało się na dość nietypowe rozwiązanie budzące najwięcej skrajnych emocji. Wycięcie w górnej części wyświetlacza zdaniem niektórych wygląda po prostu źle.

Aplikacja XOutOf10 wprowadza podobne rozwiązanie na smartfony z Androidem. Trzeba przy tym zaznaczyć, że nie jest to coś, co wnosić ma nowe funkcjonalności. Twórcy aplikacji nie kryją się z tym, iż traktują swoją inicjatywę humorystycznie. Można nawet wyczuć, że nieco szydzą z Apple i tym samym są w gronie tych, którym pomysł producenta nie przypadł do gustu.

XOutOf10

Aplikacja XOutOf10 dostępna jest w sklepie Google Play. Działa na smartfonach z systemem Android w wersji 4.0+.

I chociaż cała idea musi być traktowana z dystansem, na poważanie pytamy - jak oceniacie stylistykę iPhone'a X?

Źródło: play.google

Odsłon: 4255 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. Blackshadow
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2017-09-20 21:45

    A dlaczego? A komu to potrzebne?

    Skomentuj

  2. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-20 21:48

    Chyba najbrzydszy iPhone wszechczasów : P

    Skomentuj

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-09-20 22:45

      Mi sie po raz pierwszy podoba :> szkoda tylko ze funkcjonalnosc idzie w dol a cena w gore...

      Skomentuj

      1. Q'bot
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-21 08:04

        Byłby znośny, gdyby powstał na planie prostokąta, a nie koła...

        Skomentuj

    2. Vassago
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-09-21 01:36

      Jak ruszy sprzedaż to zobaczysz w newsach jak mało ludzi myśli tak jak ty :)

      Skomentuj

      1. Snack3rS7PL
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-21 14:53

        I to mnie bardzo cieszy : )

        Skomentuj

  3. krzemien95
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-21 00:29

    Syf, zasłaniać sobie część ekranu jakimś bezsensownym paseczkiem bo "ejpl" to ma, więc android też musi...

    Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-21 07:51

    Właśnie się dowiedziałem że jest coś takiego jak IPHONE X :D

    Skomentuj

  5. Maxdamage
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-21 09:52

    Na nowym ajfonie trzeba:

    Swipe z górnego lewego rogu- szybkie ustawienia
    Swipe z gornego lewego- powiadomienia
    swipe z dolnego lewego - dzialajace aplikacje
    swipe z prawgo dolnego - home

    pomine fakt , ze przez bak przycisku "back" jak na androidzie, musisz nauczyć sie jak sie cofa w każdej aplikacji ( osobno dla kazdej)
    i ajfoniarze tego bronią, iOS to jest absolutnie niedorobiony system, o ułamku możliwości, jak i wygody androida.

    Skomentuj

    1. axelbest
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-21 11:14

      Funkcjonalnie może i jest niedorobiony, ale stabilność trzyma niezłą. W grudniu 2016 kupiłem Galaxy S7, to była przesiadka z S4. Na początku szalał jak burza.... te same appki co na S4. Obecnie? Coraz bliżej mu do zamulonego S4. Dodatkowo S4 po zakupie i instalacji aplikacji (korzystam z około 60-ciu) też śmigał aż miło.

      Iphone'y? biorę 4s do ręki i działa lepiej niż moje S7.

      Skomentuj Historia edycji

      1. SebastianFM
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-09-21 11:44

        Jak masz problem to po prostu odinstaluj podejrzane aplikacje a nie marudzisz.
        S7 to dobry telefon. Ma go moja dziewczyna, ja też z niego często korzystam i nigdy nie mieliśmy z nim żadnych problemów.

        Skomentuj

        1. Rhavir
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-21 15:03

          Jak kupujesz telefon za ponad 3000 zł - to MA DZIAŁAĆ.

          A nie : odinstaluj sobie aplikacje :) :)

          Jedno iPhone trzeba oddać - działa bardzo dobrze - nawet 2 - 3 generacje wstecz. A na 100% lepiej niż najnowszy Android na telefonie 2 - 3 generacje wstecz.
          I nie trzeba się bawić w root'y, custom rom czy odinstalowania aplikacji.

          Niestety iPhone wymaga MEGA WUJ.... iTunes, wymaga nie standardowych kabelków, wgranie własnej MP3 jako dzwonka też przekroczyło moje umiejętności. O braku karty mSD czy Dual SiM nie wspominam. :) :)

          Najgorsze jest to, że za rok będę zmieniał telefon - potrzebuję dobrego aparatu i ekranu, Dual SIM i karty pamięci - i niestety nic sensownego nie ma.

          Skomentuj

          1. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-21 16:42

            "Jak kupujesz telefon za ponad 3000 zł - to MA DZIAŁAĆ.

            A nie : odinstaluj sobie aplikacje :) :)"

            Co to za głupota? A czy gdzieś ktoś napisał/powiedział, że taki za 3000 nie będzie mulił przy kilkudziesięciu aplikacjach? Cena tu nie ma nic do tego. Każdy sprzęt ma swoje ograniczenia.

            Jak wybierasz produkty na zasadzie - droższy = lepszy - to współczuję zarówno Tobie jak i sprzedawcom, do których biegasz z reklamacjami.

            Skomentuj Historia edycji

          2. Snack3rS7PL
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-22 01:22

            Czyli Ty kupujesz na zasadzie - tanszy = lepszy. Bo przecież od czegoś droższego nie można wymagać jakości, bo sprzęt nie należy do Ciebie i to firma ma prawo robić z nim co chce, czyż nie koziołku m.?

            Skomentuj

          3. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-22 09:19

            Nie, koziołku matołku...
            Jestem realistą i nie podchodzą do wszystkiego albo czarne albo białe. Więc ani nie wybieram najdroższego ani nie wybieram najtańszego. Wybieram taki który spełnia moje wymagania na papierze i został przetestowany i oceniony, że dobrze się sprawuje w rzeczywistości. A cena to tylko kryterium na co mnie stać a na co nie lub na co myślę, że warto wydać daną ilość pieniędzy opierając się na opiniach i tym w jakim stopniu będzie realizować moje potrzeby.

            Od producenta to sobie możesz wymagać, jak kupisz i coś nie działa. A wymagać, że za daną kwotę to powinno być to czy tamto... to sobie możesz pisać komentarzy do woli.

            PS. Wielokrotnie się zdarza, że tańszy = równie dobry.

            Skomentuj Historia edycji

    2. hexenisalive
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-09-22 08:32

      Jaki bullshit.
      Wszystko da się gestami załatwić. I do tego działają bardzo sprawnie i bez zgrzytów.
      Cofanie jest przez przesuwanie palcem z lewej części do prawej. Niemal każdy program tak ma, chyba że na dole są kafelkinawigacyjne jak na pasku zadań.
      UI jest wygodniejsze niż na stockowym Androidzie, jest trywialne w obsłudze.
      Pokaż inny flagowy telefon, który można kupić prosto ze sklepu, wbić konto do sklepu z aplikacjami a potem nauczyć podstaw obsługi większości funkcji 60-cio latka który pierwszy raz ma smartfona.
      Wszystko wyglada tak samo, proste ikonki i wszystko na wierzchu pozwala pokazać co robi co a potem mieć spokoj.