Na topie

Co nowego na Netflix

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
RTV

Przyglądamy się nowościom dostępnym w usłudze Netflix w języku polskim. Podsumowujemy najciekawsze premiery ostatnich tygodni – zarówno fabularne, jak i dokumentalne. Oto najnowsze seriale, filmy i animacje z lektorem, napisami i dubbingiem.

  • Co nowego na Netflix
A A

6 sierpnia 2018: Netflix ma się świetnie i zamierza coraz więcej wydawać na licencje, jak i autorskie produkcje. Dzięki temu w jego katalogu mają jeszcze częściej i w większych ilościach pojawiać się ciekawe filmy i wciągające seriale. A już teraz jest nieźle – spójrzcie tylko na nowości z ostatnich dwóch tygodni.

Netflix – premiery z przełomu lipca i sierpnia.

Listę nowości otwiera kolejny sezon jednego z najbardziej lubianych, a więc też najchętniej oglądanych seriali Netflix Original. Już po raz szósty mamy okazję poznać kawałek więziennej historii pod tytułem Orange is the New Black – to 13 godzin dobrej rozrywki. Pojawił się również złożony z 13 odcinków 3. sezon El Chapo o tytułowym, meksykańskim baronie narkotykowym.

W netfliksowej bibliotece zadebiutowały także zupełnie nowe seriale. Miłośników absurdalnego humoru powinien zainteresować komediodramat Witajcie w rodzinie. Z kolei Kokainowe Wybrzeże zaprasza nas w podróż do hiszpańskiej Galicji z lat 80. minionego stulecia i przedstawia mocną opowieść o narkobiznesie. 

Dramaty, komedie i thrillery – nowości w Netflix

Jeżeli lubicie trzymające w napięciu thrillery psychologiczne, może się wam spodobać Ostrzeżenie z dość pokręconą fabułą. Wielbicie kina science fiction powinni zaś znaleźć chwilę na obejrzenie filmów Nowy początek (w reżyserii Denisa Villeneuve’a) o próbach porozumienia się z obcymi oraz Zagłada (Bena Younga) – zwiastun do obejrzenia poniżej:

Kolejne nowości na Netflix to Zabijam gigantów (fantastyczny dramat o prześladowanej uczennicy, która sami już wiecie co robi nocami w lesie), Dzikie łowy (niezależny komediodramat przygodowy – zarazem dziwaczny i inspirujący) oraz Jaki ojciec, taka córka (z Kristen Bell w roli pracoholiczki, która zostaje porzucona przed ołtarzem i w karaibską podróż poślubną wybiera się z dawno niewidzianym ojcem).

A jeśli dotąd nie widzieliście zwariowanej komedii Dziewczyna z komputera, to też możecie nadrobić zaległości.

Netflix seriale:

Netflix filmy:

Netflix dokumenty i reality TV:

Netflix dla dzieci:

Poprzednie aktualizacje:

23 lipca 2018: Wakacje w pełni, to też Netflix odrobinę zwolnił. Nie oznacza to jednak, że w katalogu serwisu nie pojawiają się interesujące filmy i seriale. Podsumujmy nowości z ostatnich czternastu dni.

Netflix: nowości, lipiec 2018. Listę otwiera kapitan Jack Sparrow

Na początku lipca na Netfliksie zadebiutowały takie filmy jak Strażnicy Galaktyki vol. 2, TAU czy Kaliber, a ostatnie dwa tygodnie przyniosły kolejne nowości. Między innymi jest to kolejna część przygód kapitana Jacka Sparrowa, czyli Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Może i nie jest to film wybitny, ale na leniwe popołudnie – jak znalazł.

Miłośników anime może zainteresować GODZILLA City on the Edge of Battle, czyli druga część trylogii (którą w tamtym roku rozpoczął film Planet of the Monsters). Jeżeli natomiast szukacie czegoś dla całej rodziny, to być może zainteresuje was Sekretne życie zwierzaków domowych:

How it Ends i inne filmy na Netflix - premiery

How it Ends to opowieść o poszukiwaniach ciężarnej narzeczonej w niezbyt przyjaznych okolicznościach, jako że cały kraj zmienił się w strefę wojny w wyniku serii niszczycielskich katastrof. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tej produkcji:

Pojawił się też biograficzny dramat Nic do stracenia o brazylijskim pastorze i biznesmenie, Edirze Macedo. Na koniec zostawiliśmy natomiast zwariowaną komedię zatytułowaną Ojciec roku, w reżyseria Tylera Spindela.

Seriale:

Filmy:

Dokumenty i reality TV:

Dla dzieci:

9 lipca 2018: interesujące filmy, wciągające seriale i dające do myślenia dokumenty – katalog usługi Netflix został ostatnio wzbogacony o nowe tytuły reprezentujące każdą z tych kategorii. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? 

Ania, nie Anna , Sacred Games i inne ciekawe seriale na Netflix – lipiec 2018

Podczas gdy w telewizji trwa okres powtórkowy, Netflix zaserwował widzom kilka wyczekiwanych kontynuacji. W katalogu zadebiutował na przykład drugi sezon serialu Ania, nie Anna (którego zwiastun możecie zobaczyć poniżej). Jest też (wreszcie!) czwarty sezonu kryminału Sherlock, a za dopełnienie całości niech będzie uznany finał trzeciego sezonu Supergirl.

Są również nowe seriale. Miłośnicy komedii powinni sprawdzić przede wszystkim Good Girls z mamuśkami, które planują napad na supermarket, by zyskać niezależność oraz Samantha! o nietypowych próbach odzyskania sławy przez główną bohaterkę. Być może najciekawszą (a na pewno najlepiej ocenianą) nowością jest natomiast 8-odcinkowe Sacred Games – thriller z ratowaniem Mumbaju w tle:

Nowe filmy na Netflix - Strażnicy Galaktyki vol. 2 i TAU to najważniejsze premiery

„Młoda cwaniara porwana przez wynalazcę, który wykorzystuje ją, aby udoskonalić system sztucznej inteligencji, próbuje uciec z supernowoczesnego więzienia” – tak brzmi opis filmu TAU, nowej ciekawostki dla miłośników science fiction w katalogu Netfliksa. Na brak widzów nie będzie też pewnie narzekać Kaliber – kryminał, w którym łowiecka wyprawa zmienia się w test moralności.

Jeśli uważnie śledzicie nasze newsy, to wiecie też na pewno, że na Netfliksie zadebiutowali ostatnio Strażnicy Galaktyki vol. 2. Inne zaległości, które można teraz nadrobić to na przykład Battleship: Bitwa o Ziemię (a więc widowiskowa próba przeniesienia popularnej gry na duży ekran) czy też romantyczna komedia Bridget Jones 3.

A to jeszcze nie wszystkie nowości...

Jeżeli oprócz „fabuły” lubicie też dokumenty, to macie co oglądać. Przede wszystkim za sprawą aktualizacji biblioteki o produkcje spod znaku NOVA. Wśród poruszonych tematów znajdują się: roboty, superbaterie, konflikty cybernetyczne czy też neurobiologia. Zwolenników dokumentów społeczno-kulturalnych mogą z kolei zainteresować Chłopaki na odwyku.

Coś dla siebie znajdą też bez wątpienia fani anime. Wszystkie nowości wymieniamy na poniższej liście… 

Seriale:

Filmy:

Dokumenty i reality TV:

Dla dzieci:

25 czerwca 2018: Jakie premiery Netflix zaserwował nam w ciągu ostatnich dwóch tygodni? Trzeba przyznać, że całkiem ciekawe. To interesujące filmy, kolejne sezony ulubionych seriali, a także całkowicie nowe produkcje. Nie jest ich zbyt wiele, ale ilość nie jest przecież najważniejsza.

Komediowy czerwiec 2018 na Netflix 

Przegląd nowości rozpoczynamy od dwóch seriali komediowych „Netflix Original”. Pierwszy z nich, Champions, to opowieść o tym, jak wiele trudności, ale też radości wiąże się z byciem ojcem. W Marlon z kolei poznajmy historię rodziców dwójki dzieci, którym małżeństwo nie wyszło, ale w żadnym wypadku nie zamierzają ze sobą walczyć. Wiele osób ucieszy też pewnie wiadomość, że powróciły Porady różowej brygady:

Jeżeli wolicie filmy, mogą was zainteresować na przykład nowe komedie romantyczne w katalogu Netfliksa: To Each, Her Own o Simone, która musi powiedzieć swej żydowskiej rodzinie, że jest lesbijką (a może nie musi?) oraz Opowieści o pożądaniu, czyli projekt złożony z 4 krótkich filmów o miłości wyreżyserowanych przez jednych z najważniejszych autorów z Indii. Najgłośniejszą premierą jest natomiast film Swatamy swoich szefów, którego tytuł mówi właściwie wszystko.

(Jeszcze więcej) nowości w katalogu Netfliksa

Kolejne nowe filmy na Netfliksie to Niedzielna choroba (wzruszający dramat o więzach krwi), Inferno (brutalny i wciągający thriller z Tomem Hanksem w roli głównej) oraz Bejrut (szpiegowski dramat, którego zwiastun możecie obejrzeć poniżej):

Zaczęliśmy od seriali i teraz do nich powracamy. W serwisie Netflix zadebiutował bowiem drugi sezon Marvel: Luke Cage. To okazja, by poznać dalsze losy tytułowego bohatera, który zdecydowanie nie może jeszcze udać się na emeryturę… 

Na koniec warto też wspomnieć o wielu nowych dokumentach. Wśród najciekawszych znajduje się Screenland - w świecie gier – złożony z 9 odcinków serial o wirtualnej rozrywce. Widzów na pewno znajdzie również 18-godzinna kronika jednego z najbardziej nieprzyjemnych konfliktów zbrojnych w historii –  Wojna wietnamska: film Kena Burnsa i Lynn Novick.

Seriale:

Filmy:

Dokumenty i reality TV:

Dla dzieci:

 

Odsłon: 214265 Skomentuj newsa
Komentarze

39

Udostępnij

RTV w marketplace

  1. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-11 11:59

    Fanom animacji polecam Blame! :)

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-12 14:56

      Teraz zacząłem Knights of Sidonia i po I sezonie również polecam ;p

      Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-10-30 10:21

      no nieźle, w artykule cały jadłospis z netflix. tyle że nadal mają jakiś dziwaczny problem z okresem próbnym. chciałem wypróbować, ale za każdym razem rozbija się to o niezogną z prawem obowiązkową opcją (w regulaminie) przedłużenia okresu próbnego na standardową umowę.

      Skomentuj

      1. Kamil369
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-05-15 10:49

        Zagubiony w świecie nowych technologii człowieku pozwól, że wyjaśnię: Nie wiąże Cię żadna umowa. Możesz zrezygnować w dowolnej chwili. Jeśli od razu zakładasz, że raczej nie będziesz korzystać anulujesz subskrybcję 5 minut po rozpoczęciu okresu próbnego. Zachowujesz dotęp do całej biblioteki, aż się skończy czas. I tak jest w 90% subskrybcji.

        Skomentuj

        1. BrumBrumBrum
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-07-09 10:09

          muszę ci to wyjaśnić, bo widzę że kompletnie nie jesteś zorientowany.
          owszem, wiąże mnie wtedy umowa na okres próbny, podaję kartę kredytową, robią charge na 1zł i zwrot, usługa jest aktywowana. karta jest zweryfikowana, i czeka aby zedrzeć z niej forsę. wg. regulaminu nie anulujesz miesięcznego okresu próbnego, i wg. tego samego regulaminu automatycznie wpadasz na standardową płatną umowę. czy ty w ogóle czytałeś regulamin okresu próbnego i wskazania w nim na regulamin standardowej płatnej usługi??? więc swoim komentarzem nie wprowadzaj innych w błąd.

          do tego dochodzą nowe "eksperymenty" netflixa, eksperymentują z cennikami dla usługi ultra, po prostu to co jest w premium, chcą wyciąć i przenieść do ultra, oczywiście ekstra płatnego. w ultra ma się znaleźć wszystko HDR 4K, a w premium mają pozostać marne tego resztki.

          netflix mnie nie przekonuje. zachowują się jak standardowa dzierska kablówka.

          Skomentuj

          1. Smuga
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-08-06 13:38

            Ty najwyraźniej sam nie kumasz o co ci chodzi... MOŻESZ PRZERWAĆ TUŻ PO ROZPOCZĘCIU OKRESU PRÓBNEGO! Wtedy do końca miesiąca masz ten próbny aktywny, ale po jego zakończeniu NIE POBIERANA jest opłata i konto zostaje wyłączone. No i czego się plujesz?

            Skomentuj

  2. tuna007
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-07-22 02:36

    polecam Narcos , najlepszy serial jaki kiedykolwiek zrobione

    Skomentuj

    1. Arcin
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-07-23 19:55

      Dobry ale na pewno nie najlepszy, bardziej podobał mi się Breaking Bad, Better Call Saul, Gotham, Stranger Things, Z Nation. Dla mnie mega to Terminator: The Sarah Conor Chronicles, niestety nie ma go na Netfliksie.

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-16 15:12

        Wiesz ja sie odnosze do animacji, a ty nie wymieniles ani jednej wiec nie wiem co tu porownywac. :d

        Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-06 13:40

      Mnóstwo osób którym jakiś serial się spodobał, z miejsca obwołuje go "najlepszym" co oczywiście z zasady jest bzdurą. I właśnie dlatego nigdy nie interesowała mnie opinia ludu, a jedynie krytyków. Ci przynajmniej nie będą stawiać rozpływać się nad byle czym tylko dlatego, że motyw przewodni lub "badassowy" bohater przypadł im do gustu.

      Skomentuj

  3. hex3n
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-09-04 10:51

    Martwi mnie, że Netflix zrzuca na nasz region coraz więcej Bollywoodzkich produkcji. To takie wypełniacze. Często wchodzę ze swojego konta na Netflix z USA przez VPN. Tam są tony mega produkcji. Samych stand up jest chyba z tysiąc. Szkoda że te aktualizacje na nasz region są tak skromne.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-10-30 10:22

      za to cena podobna. dojarka forsy a nie oferta.

      Skomentuj

    2. sparx6
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-08 18:52

      Mógł byś podać nazwę VPNa jakiego używasz?
      Ja używałem ExpressVPN i jego polski IP Netflix blokował więc będąc w Niemczech miałem całkiem inną bardzo ubogą bibliotekę filmów w porównaniu do Polskiej. Dla tego zaprzestałem subskrypcji Netflixa.
      Najgorsze to że np. ten sam film, lub serial który był dostępny też w Niemczech to już nie miał dostępnych napisów polskich, ani lektora. Idiotyzm, przecież napisy są pisane raz pod dany film/serial i potem tylko kopiuj - wklej. Widocznie też mają swoje licencje jakieś.

      Skomentuj

      1. hex3n
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-01-09 09:01

        hot spot shield vpn. Ten program działa mi od 2012 do dziś. Z tego co pamiętam to pierwszy miesiąc jest za darmo. A później przy rocznej subskrypcji wychodzi 15 zł/m za wersję Elite. Są tez tańsze opcje. Jeśli masz zainstalowany Netflix to po odpaleniu HSS przy zegarze pojawią ci się ikonki z kilkoma serwisami w Stanach, między innymi Netflix. Klikasz na nią i masz bezpośredni dostęp do Netflix US.

        Skomentuj Historia edycji

    3. kacperreich
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-02-19 17:26

      Z Netflixowych ciekawostek: film "Handlarz" czyta IVOna, myślałem że taki poziom lektora tylko na stronach z filmami legalnymi inaczej.

      Skomentuj

  4. cosby
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-04 18:16

    Lipą jest też kasowanie czegoś co mnie ciągnęło do netflixa. Coraz więcej kupy tam się pojawia a to nie tędy droga...

    Skomentuj

  5. Geralt
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-18 12:08

    Nie powiem, troche zaczelo mnie martwic to masowe usuwanie filmow. 70 jeszcze nie zaniepokoilo mnie, ale kolejne 100 to juz brzmi groznie. OCzywiscie wiekszosc z nich nie obejrzalem i nie obejrze, ale psychologiczny efekt jest. Wolalbym tez zeby takie ostrzezenia byly znacznie wczesniej, to bym obejrzal czesc z nich (szczegolnie w weekend). W tej chwili to tylko sprobuje ant mena jeszcze zobaczyc:).

    Ale najwazniejsze czy ciagle beda dodawac cos interesujacego. Na ta chwile mam nadzieje, ze nowy star trek bedzie interesujacy:)

    Skomentuj

  6. Wmblady
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-02 12:13

    Ktoś wie czy można liczyć w końcu na Supernatural w najbliższych miesiącach?

    Skomentuj

  7. MiniKoty
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-10-16 12:02

    O ile sam Netflix to ciekawa platforma i widać w niej potencjał to samo jego użytkowanie jest strasznie irytujące za granicą Polski. Większość tytułów nie oferuje nawet Polskich napisów

    Skomentuj

  8. Krzysiak_PL_GDA
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 09:14

    Kiedy drugi sezon LUCYFERA ?

    Skomentuj

  9. hideo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-30 10:45

    osobiście na Netflix polecam serial Narcos i dokumental Cocaine Cowboys Reloaded bo totalnie mnie rozwaliły :D chociaż dobrych jest wiele więcej

    Skomentuj

  10. Danskyy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-30 18:02

    Stranger Things 2 poszło w dzień premiery XD

    Skomentuj

  11. Snailm
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-01-07 18:13

    Dziś dowiedziałam się, że mam telewizor kupiony przed 2014 rokiem, więc nie ma możliwości używania języka polskiego w menu i opisach filmów. Śmiech na sali. Smart TV podłączony do internetu i nie da się zaktualizować aplikacji.

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-01-08 16:31

      to że smart tv producentów jest dnem to wiadomo już od dawna. dopiero android z czasem może da radę chociaż teraz średnio to wygląda.

      Skomentuj Historia edycji

  12. kabanosek
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-01-23 10:19

    Ogólnie nie polecam filmów netflixowych chyba że zostaną wam polecone przez jakąś osobę. Naprawdę czasami czuć kicz mimo funduszy. Jakościowo seriale wypadają o wiele lepiej jeśli chodzi o wykonanie.

    Skomentuj

  13. Geralt
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-02-06 09:01

    Mi Altered Carbon podobal sie. Owszem po 1-2 odcinku uznalem, ze myslalem, ze bedzie nawet fajniejsze, ale czym dluzej ogladalem tym bardziej mi sie podobalo. Ale rozumiem, czemu jednym podoba sie innym nie. Nie kazdy wejdzie w klimat cyber punku.

    Skomentuj

    1. Kiciulek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-02-20 09:34

      Pod względem wykreowanego cyberpunkowego świata był świetny.

      Skomentuj

  14. mjmm123
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-03-19 18:19

    netflix to jakiś dramat juz każdy serial ON promuje homoseksualizm ... na siłę wpycha wątki gejowskie do seriali marvela i anime . Strasznie mi to nie odpowiada i kończę z subskrypcją .

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-08-06 13:54

      Niestety ale to prawda. Często wygląda to tak: "Hej, jestem homo - PATRZE JAK CAŁUJĘ MOJEGO PARTNERA jeśli to do was nie dotarło kiedy o tym mówiłem!". A że nie ma to absolutnie ŻADNEGO wpływu na dalsze losy bohaterów - a co tam. Każdy przystawia się do każdego nie zastanawiając się czy w ten sposób nie obrazi drugiej osoby (większość hetero poczuła by się urażona sugerowaniem im bycia homo, ale co to kogo obchodzi...). No i rzecz jasna praktycznie nigdy nie kończy się to nawet delikatnym "hej, wiesz - ja nie jestem homo..." tylko co najwyżej nieśmiałą, ale wciąż chętną reakcją. Ważne jest tylko aby głośno krzyczeć, że to takie normalne i przyzwyczajać widzów. Wszystko fajnie, ale kiedy jest robione to tak żałośnie nieudolnie i na siłę - efekt jest odwrotny i wali na kilometr homo-propagandą. Choć trzeba jednak przyznać, że raz na jakiś czas znajdzie się serial gdzie tych problemów nie ma i jest to przedstawione nieco bardziej naturalnie (i ma to wpływ na losy bohaterów tak jak każde durne romansidło mieć powinno aby nie było balastem dla rządnych sercowych rozterek nastolatków). Przykład - serial "The 100" który zawiera obydwa motywy. Raz na jakiś czas ktoś rzuci bezczelnie "hej, jestem homo!" co wywoła zażenowanie u widza, ale i zdarza się sytuacja w której widz mówi sobie - "kurde, no tak czułem, że są homo - ale teraz się zrobi ciekawie! (bo to powiedzmy dwie ważne postacie)".

      Skomentuj

    1. Fiona
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-25 07:42

      Ty, naganiacz !!!!!

      Skomentuj

  15. goovi
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-04-16 14:08

    Po roku abonamentu myśle o rezygnacji bo pojedyncze nowe filmy które interesują jakoś inaczej ogarnę, zobaczyłem już wszystko co chciałem

    Skomentuj

  16. goovi
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-16 14:08

    Po roku abonamentu myśle o rezygnacji bo pojedyncze nowe filmy które interesują jakoś inaczej ogarnę, zobaczyłem już wszystko co chciałem

    Skomentuj

  17. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-16 15:16

    Jak ktoś chętny składać się za najwyższą wersję NETFLIX to śmiało możemy się dogadać.

    Skomentuj

  18. Fiona
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-06-25 07:41

    Odradzam film Ibiza....

    Nędza, zaśmiać się można tylko z siebie, że się straciło 90 minut.

    Kolega powyżej miał rację, coraz częściej w produkcjach netflixa czuć cięcie kosztów gdzie tylko się da i nędza przebija z ekranu.

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-10 11:41

      bo filmów od netflixa się nie ogląda w znacznej większości to są jakieś śmieci albo wykupione klasy b od innych twórców.

      za to seriale netflixa to poziom znacznie znacznie wyższy.
      z resztą widać to też po ocenach gdzie pozycje netflixa można znaleźć w listach top 100 na świecie

      a jeśli chodzi o filmy netflixa to nawet w top 1000 na świecie ani 1 nie znajdziecie

      Skomentuj Historia edycji

  19. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-09 17:19

    Pytanie do Redaktora, czy jest możliwe uzyskanie informacji na temat sezonu 5 i 6 serialu Arrow na "netflixie".

    Skomentuj Historia edycji

    1. Alcedo1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-13 22:54

      Dziwna sprawa kiedy Redaktor nie odpowiada.

      Skomentuj

    2. Wojciech Kulik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-14 08:52

      Na razie nie ma żadnej informacji na ten temat, którą mógłbym się podzielić. Trzeba czekać.

      Skomentuj

  20. pawluto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 11:47

    Film Zagłada - Totalne nieporozumienie.
    Po co gościu chodził po ziemi w kombinezonie i hełmie skoro główny bohater w połowie filmu mu go rozwala a ten drugą połowę filmu oddycha i ma się dobrze...
    Początek super a potem wszystko zwalone przez beznadziejny scenariusz...