Na topie

Czarna Pantera w HBO GO - można już obejrzeć ten film

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Disney Film Telewizja internetowa

Według recenzentów Czarna Pantera to jeden z najlepszych filmów z cyklu Marvel Cinematic Universe. Jeśli nie widzieliście go jeszcze, a chcecie wyrobić sobie własne zdanie, to z pomocą przychodzi usługa HBO GO.

  • Czarna Pantera w HBO GO - można już obejrzeć ten film
A A

Jeden z najgłośniejszych filmów tego roku i najlepiej ocenianych tytułów z cyklu Marvel Cinematic Universe jest już dostępny do obejrzenia w usłudze HBO GO. Jeśli jeszcze nie widzieliście, to wiedźcie, że Czarna Pantera już na was czeka.

Abonenci HBO GO i osoby korzystające z bezpłatnego okresu próbnego mogą już oglądać film Czarna Pantera – wyreżyserowaną przez Ryana Cooglera opowieść o tym, jak książę T’Challa walczy o odzyskanie kontroli nad Wakandą i …ocalenie świata. 

W tej widowiskowej produkcji (wyróżniającej się między innymi ciekawą fabułą, afrykańskim klimatem i nietypową ścieżką dźwiękową) na ekranie możemy zobaczyć Chadwicka Bosemana, Michaela B. Jordana, Martina Freemana czy (laureatkę Oscara za drugoplanową rolę w Zniewolonym) Lupitę Nyong’o.

Jeśli więc macie ochotę, to wejdźcie na stronę filmu Czarna Pantera w HBO GO i rozpocznijcie oglądanie lub dodajcie ją sobie do zakładek. A jeżeli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to możecie rzucić okiem na poniższy zwiastun:

Źródło: HBO. Foto: Disney

Odsłon: 1900 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. ostryb
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-10-15 12:18

    (Według recenzentów Czarna Pantera to jeden z najlepszych filmów z cyklu Marvel Universe)

    Gdzie i przez jakich recenzentów?
    Film został zjechany i jest jednym z gorszych .
    Rozumiem że piszący nie oglądał a jak oglądał to lubi bajki na dzieci ;) .

    Skomentuj

    1. Wojciech Kulik
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-10-15 12:31

      Proszę, lista recenzji i recenzentów: https://www.metacritic.com/movie/black-panther/critic-reviews

      A piszący nie wyraził własnej opinii - to nie recenzja, lecz news. :)

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-10-15 13:04

        Niestety, ale ten film absolutnie NICZYM nie wyróżniał się na tle pozostałych. Nie oszukujmy się - jest popularny, bo w kreatywny sposób pokazuje Afrykańską kulturę (choć fikcyjną).

        Skomentuj

      2. ostryb
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-10-15 13:23

        Jestem fanem Marwela.
        Na ten film nie poszedłem bo został zjechany .
        Wczoraj sobie obejrzałem i dobrze że do kina się nie wybrałem.
        Film jest taki sobie a do takich tytułów jak (Infinity War) lub mój ulubiony (Logan) wyżej wymieniony tytuł stopy może lizać.

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-19 12:20

          Ja byłem na każdym filmie Marvela od premiery Avengers włącznie i nie zmieni się to zapewne nigdy, ale nie znaczy to że każdy jest równie świetny.

          Skomentuj

    2. sn00p
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-10-15 15:24

      Poprawność polityczna :)

      Skomentuj

  2. lurriel
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-10-15 12:19

    '..można już obejrzeć ten film' - pytanie tylko PO CO? xD

    Skomentuj

  3. dolph
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-15 12:22

    Więcej super mocy i efektów z kompa!!!!!!!

    Nie ważny scenariusz, przecież i tak nic tam nie widać w tych wybuchach i ogniu. Co za syf....

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-10-15 13:07

      A co mają do tego efekty komputerowe? Nic. Zwykłe brednie aroganckich buców którzy godzinami oglądali by Blade Runnera. Film może być naszpikowany scenami CGI i być genialnym, a może i być w 100% nakręconym bez ich użycia i być płytkim dnem. Czarna Pantera to zwykły średniak w swoim gatunku, ale syf to najwyraźniej ty masz w głowie potępiając wszystko to czego albo nie rozumiesz, albo jest po za twoim wąziutkim kręgiem zainteresowań.

      Skomentuj

  4. wanakamura
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-15 13:02

    Jak ktoś cokolwiek wie o kulturze państw i grup etnicznych Afryki, to ten film jest tak słaby że nie da się go oglądać.
    Wyobraźcie sobie analogiczny film gdzie w Europie jest wirtualne mega państwo i tamy tam:
    Ludzi lasu - w strojach bawarskich
    Ludzi gór - w strojach naszych górali
    Ludzi wody - w strojach np: holendrów
    To dojdziemy do poziomu tego filmu :D

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-10-15 13:10

      To komiks - sama fikcja. Niestety zachód zasłużył sobie na takie patologiczne sytuacje jak ta z Panterą - każdy film obecnie z mniejszościami jest wynoszony na piedestał, bo przez lata były one tłamszone i niedopuszczane do mainstreamu. A historia uczy, że to zawsze się mści.

      Skomentuj

  5. albi37
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-15 14:12

    Jak dla mnie sam pomysł filmu odnoszącego się do terrorystycznej grupy Afroamerykanów w USA nazywającej się Czarnymi Panterami.

    Nie wiem zróbmy może jeszcze film o ludziach pustyni to chcą siać pokój robiąc zamachy terrorystyczne...