Gry

devils.one dominuje Polską Ligę Esportową

opublikowano przez Martyna Szweda w dniu 2019-06-02

Dwa dni emocjonujących pojedynków Polskiej Ligi Esportowej doprowadziły do zaskakującego finału. Skład devils.one zmierzył się ze swoimi podopiecznymi z akademii.

W ten weekend lokalna scena League of Legends dostarczyła nam sporo wrażeń, głównie za sprawą rozegranych finałów  Polskiej Ligi Esportowej. Zwieńczenie sezonu było co najmniej zaskakujące. W Wielkim Finale byliśmy świadkami bratobójczej walki pomiędzy devils.one, a ich młodzikami występującymi pod nazwą DV1 Scouting Grounds.

Zgodnie z oczekiwaniam ostateczny triumf należał do devils.one. Podczas pojedynku nie sposób było nie zauważyć, że młody zespół musi się jeszcze wiele nauczyć. Mecz zakończył się po obowiązkowych dwóch mapach, a zwycięzcy otrzymali 6 tysięcy złotych.

Porażka młodego składu, choć dosadna, nadal może nosić miano małego sukcesu. Podopieczni Adriana "Hatchy'ego" Widery  doszli na sam szczyt ligowej tabelki i ugięli się jedynie przed bardziej doświadczonymi kolegami z drużyny. Przypomnijmy, że scouci devils.one grają ze sobą zaledwie od kilku tygodni, a już zawojowali polską scenę - oby tylko na tej się nie skończyło.

 

źródło: polskaligaesportowa.pl

 

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nawet nie napisałaś Martyna w jakie gry grają? rozumiem że World of Tanks? ;-)
    Zaloguj się
    -2