Na topie

devils.one dominuje Polską Ligę Esportową

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dwa dni emocjonujących pojedynków Polskiej Ligi Esportowej doprowadziły do zaskakującego finału. Skład devils.one zmierzył się ze swoimi podopiecznymi z akademii.

 • devils.one dominuje Polską Ligę Esportową
A A

W ten weekend lokalna scena League of Legends dostarczyła nam sporo wrażeń, głównie za sprawą rozegranych finałów  Polskiej Ligi Esportowej. Zwieńczenie sezonu było co najmniej zaskakujące. W Wielkim Finale byliśmy świadkami bratobójczej walki pomiędzy devils.one, a ich młodzikami występującymi pod nazwą DV1 Scouting Grounds.

Zgodnie z oczekiwaniam ostateczny triumf należał do devils.one. Podczas pojedynku nie sposób było nie zauważyć, że młody zespół musi się jeszcze wiele nauczyć. Mecz zakończył się po obowiązkowych dwóch mapach, a zwycięzcy otrzymali 6 tysięcy złotych.

Porażka młodego składu, choć dosadna, nadal może nosić miano małego sukcesu. Podopieczni Adriana "Hatchy'ego" Widery  doszli na sam szczyt ligowej tabelki i ugięli się jedynie przed bardziej doświadczonymi kolegami z drużyny. Przypomnijmy, że scouci devils.one grają ze sobą zaledwie od kilku tygodni, a już zawojowali polską scenę - oby tylko na tej się nie skończyło.

 

źródło: polskaligaesportowa.pl

 

Odsłon: 16129 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. abyss76
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-06-03 15:06

  Nawet nie napisałaś Martyna w jakie gry grają? rozumiem że World of Tanks? ;-)

  Skomentuj

  1. noizebeat
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-06-04 14:04

   "W ten weekend lokalna scena League of Legends dostarczyła nam sporo wrażeń, głównie za sprawą rozegranych finałów Polskiej Ligi Esportowej. "

   Następnym razem podczas czytania artykułu otwórz oczy to powinno pomóc.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)