Na topie

Rozdajemy kody - zagraj w betę Dreadnought

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Mamy dla naszych czytelników 500 kodów dających dostęp do zamkniętych beta testów gry Dreadnought na konsoli PlayStation 4.

  • Rozdajemy kody - zagraj w betę Dreadnought
A A

Kosmiczne bitwy na ogromną skalę – efektowne, wciągające i wymagające pomyślunku. Jak mogliście przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach, gra Dreadnought łączy to wszystko naprawdę dobrze. Nie musicie nam jednak wierzyć na słowo, bo mamy dla was kody, z którymi już dziś będziecie mogli rozpocząć zabawę.

Dopiero w sierpniu ruszą otwarte beta testy gry Dreadnought na konsoli PlayStation 4, ale wybrani szczęśliwcy mogą toczyć bitwy już teraz. Mamy kody, które pozwolą dołączyć do zabawy 500 Benchmarkowcom. Co trzeba zrobić? Wystarczy się pospieszyć się i od razu pobrać swój kod, klikając poniżej:

Kod dostępu do zamkniętych beta testów Dradnought

 

Pobierz kod do gry

(kod należy realizować przez PS Store na konsoli)

Dodajmy, że Dreadnought to gra sieciowa studia Yager Development, która pozwala stanąć za sterami kosmicznych pojazdów (które spersonalizujemy) i wziąć udział w ogromnych bitwach (chwaląc się nie tylko zręcznością, ale też umiejętnością opracowania dobrej taktyki). A prezentuje się to tak:

Źródło: inf. własna, GameSpot

Odsłon: 4144 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. xGatki
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-25 15:59

    Działa, wklepałem na https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry

    Skomentuj

  2. A.Pniewski
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-07-25 16:26

    Oddaje kod zobaczyłem filmik i stwierdzam,że to jednak nie to co oczekuję.
    8N72-KGNK-EJJJ

    Skomentuj

  3. ciomasta
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-07-25 16:42

    Twój kod to: 5T47-7ENL-QD3D
    Także oddaje klucz, nie dla mnie to .

    Skomentuj

    1. silvver
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-07-25 17:42

      to po co klikałeś Pobierz kod jak go nie potrzebujesz?

      Skomentuj

      1. MarTum
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-07-25 18:46

        Bo się okazało, że nie może go sprzedać.

        Skomentuj

  4. gacek585
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-07-25 16:59

    Jednak nie dla mnie. Oddaje REQM-8CN2-GDCM

    Skomentuj

  5. Faflucy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-07-25 17:32

    Mogę się dowiedzieć po co bierzecie te klucze skoro nie zamierzacie z nich skorzystać ? Ja nie jestem zainteresowany to nie biorę.

    Skomentuj Historia edycji

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-07-25 19:09

      Jak się ma spier..... umysłowe to tak jest. Czasami przestaje już wierzyć w ludzi.

      Skomentuj

  6. xanti6
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-25 17:52

    Rozumiem że ten kod jest tylko dla posiadaczy PS4 ?

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-25 18:19

      Na PC jest już dawno Open Beta. Kiedyś byłem strasznie napalony na tą grę ale mi przeszło jak zagrałem w zamknięta betę.

      Skomentuj

  7. freeman94
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-25 19:13

    nie dopatrzylem tylko ps, wiec kodzik daję
    7HFG-GLNQ-C7RR

    Skomentuj

  8. Filippo386
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-25 21:37

    Myślałem, że to gra na PC więc oddaje klucz;)
    8956-RNNQ-4R8K

    Skomentuj

  9. Balrogos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-25 21:47

    Ja gram w wersji PC Open Beta gra calkiem fajna tylko szkoda ze takie male mapy sa i narazie sredmio wyglada to z kredytami jakie sie dostyaje w grze.

    Plusy:
    Dobra grafika feeling statkow
    podklad dzwiekowy i muzyczny
    gameplay

    Minusy:
    OP statki typu korweta ktora jest wielkosci 1/100 pancernika i go moze zniszczyc kiedy pancernik korwety zniszczyc nie jest wstanie

    Statki leczace 2-3 takie statki w druzynie i wroga druzyna jest niesmiertelna nie do ruszenia. Sek w tym ze nie da sie zniszczyc 1 leczalki jak leczy ja leczalka 2 tak szybko sie leczy ze niszczyciel ktory ma najwiekszy firepower nie jest wstanie ich zniszczyc.

    Slabe kredyty za bitwy

    Duza mozliwosc customizacji modulow i brefiengu dopiero na IV-V tierze(V max tier)

    Do tego na V tier trzeba farmic z miesiac, a zeby moduly na V tierzy wszytkie odblokowac farmic kolejne 3 miesiace jeden statek.

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-26 08:38

      Chciało ci się grać aż tyle czasu? Ja odpaliłem rozegrałem może z 10 bitew i wywaliłem to w cholerę. Kolejna durna gra multi w której o nic nie chodzi. Zbyt wiele lat poświęciłem na WOT żeby jeszcze jakaś gra tego typu mogła zrobić na mnie jakiekolwiek dobre wrażenie. W Armored Warfare też przestałem grać gdy rozwiązali umowę z Obsydionem i okazało się ze ruska ekipa devsów stawia na PvP i olewa misje PvE pomimo że w Europie większość ludzi grała właśnie PvE.

      Skomentuj

      1. bizum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-07-26 13:59

        dodatkowo laaaaaagi