Na topie

Dying Light 2 będzie zdecydowanie większy od poprzednika

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tymon Smektała ujawnił w ostatnim wywiadzie, iż mapa będzie tutaj czterokrotnie obszerniejsza. Dying Light 2 pozwoli nam poznać nowe miasto.

 • Dying Light 2 będzie zdecydowanie większy od poprzednika
A A

Jedną z największych niespodzianek targów E3 2018 była zapowiedź Dying Light 2. Gracze mający w pamięci pierwsze Dying Light oczekują kolejnej niezwykle interesującej produkcji i informacje ujawniane już po wspomnianej imprezie dają na takową spore nadzieje.

Trudno przewidzieć, czy Techland pokusi się o jeszcze lepszą produkcję. Można być jednak pewnym, że Dying Light 2 będzie zdecydowanie większy od poprzednika. Tymon Smektała ujawnił w ostatnim wywiadzie, iż mapa będzie tutaj czterokrotnie obszerniejsza.

Trzeba przy tym pamiętać, iż w Dying Light 2 odwiedzimy nowe miasto, które będzie miało otwartą strukturę. Podczas przemieszczania się cały czas ważną rolę odgrywać będzie parkour.

Dying Light 2

O tym, jak ambitny jest to projekt świadczą nazwiska osób zaproszonych do współpracy. To nie tylko Chris Avellone, ale również scenarzyści gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ci, którzy odpowiadali za historię Krwawego Barona uwielbianą przez wielu graczy.

Źródło: variety

Odsłon: 3070 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-06-20 17:55

  Fajnie jakby było tez więcej modeli zombiakow bo te z jedynki to powtarzały się strasznie.

  Skomentuj

 2. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-06-20 19:03

  Wątek Krwawego Barona był naprawdę dobry. Jeśli nie był to jednorazowy przebłysk z ich strony to można liczyć na element ciekawej fabuły.

  Skomentuj

  1. Stashqo
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-06-21 05:04

   Prawda. O dziwo po prawie 2latach od ukończenia gry z Wiedźmina pamiętam bardziej historie poboczne niż wątek Geralta i Ciri. Szczególnie właśnie historie Krwawego Barona i Olgierda zapadły mi w pamięć. Takiej jakości fabularnej już dawno nie widziałem, fajnie byłoby gdyby DL2 oferowało bardziej interesującą fabułę niż DL, w którym sporo misji sprowadzało się do kurierki.

   Skomentuj

 3. Hupleciak
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-06-20 23:10

  W dl2 walutą ma być woda jak coś to zapraszam na profil steam Hupleciarzblacktigertm tylko napisz swój nick pod profilem lub tu bo masa Scammerów zaprasza mnie

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!