Na topie

Dying Light z kolejnym DLC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tym razem pokuszono się o coś dla lubiących pozostawanie w ukryciu. Umiejętne skradanie się bez wzbudzania alarmu pozwoli na zdobycie cennej nagrody.

 • Dying Light z kolejnym DLC
A A

Bardzo często chwalimy Techland za wsparcie, jakiego udziela Dying Light. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup tego tytułu wypowiadają się zresztą w podobnym tonie. I w najbliższej przyszłości nic nie powinno się zmienić, producent udostępnił kolejne DLC.

W lipcu zeszłego roku obiecano graczom aż 10 dodatków, które zadebiutować miały w ciągu roku. Wszystko idzie zgodnie z planem, nie tak dawno udostępniono Zrzut #4 oraz Zrzut #5, teraz na serwery trafia Zrzut #6.

Tym razem pokuszono się o coś dla lubiących pozostawanie w ukryciu. Celem najnowszego DLC jest bowiem ciche skradanie się pomiędzy przeciwnikami. Warto się postarać, ponieważ nagrodą jest plan pozwalający na wytwarzanie amunicji poddźwiękowej.

Zrzut #6 udostępniony został na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Podobnie jak inne DLC z tej serii, Zrzut #6 jest darmowy.


Źródło: TechlandGames

Odsłon: 3505 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Yamaraj6
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2018-04-17 14:14

  To co robi teraz Techland to genialna reklama marki i przyszłego Dying Light.
  Mi się zdaje że Techland w chwili obecnej chce, aby jego produkty były kojarzone w takim sam sposób jak Blizzarda, a nawet lepiej. Chodzi tu o długotrwałe wsparcie dla produktów, aby nie były one kojarzone jako gry które przechodzi się w 10-20 godzin, a raczej jako usługi które będą wspierane przez lata.
  W ten sposób przy premierze Dying Light 2 czy innej gry Techlandu nikt nie będzie się zastanawiał czy opłaca się kupić grę za 60 euro/200 zł którą skończy w tydzień i odłoży na przysłowiową półkę, tylko będzie wiedział że płaci za usługę która będzie otrzymywać wsparcie przez lata.

  Skomentuj

 2. Zwis88
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-17 15:47

  DLC to raczej za dużo powiedziane, to jest tylko jeden quest w istniejącej już strefie kwarantanny, chodzi o zdobycie schematu na amunicję do broni z tłumikiem, mała rzecz (skończyłem to w 10 minut) ale cieszy bardzo

  Skomentuj

  1. Macieyerk
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2018-04-17 16:35

   Wiesz. EA czy Ubisoft liczyłaby sobie za to 5/10$ a mu ty mamo za darmo więc według mnie nie powodów do narzekania, chociaż chciałoby się czegoś dłuższego.

   Skomentuj

   1. Zwis88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-18 08:22

    A no ja nie narzekam, tylko tytuł artykułu to troche niepotrzebnie wprowadza skojarzenia że jakieś DLC wyszło - nawet sam kliknąłem że jakaś niespodzianka i DLC, a przecież nawet twórcy nazywają te mikro atrakcje wrzucane do gry, free content drop a nie dlc. Mi bardzo odpowiada taka forma suportu gry, zawsze jak wpadnie nowy schemat, krótkie wyzwanko, jakieś zadanie społecznościowe to z przyjemnością gram i szanuję techland za takie coś. Mam nadzieję że jeszcze się kiedyś pokuszą o nowe duże rozszerzenie do DL-a - myślę że każdy kto tak jak ja ma już nabite około 500-600 godzin w tą grę to zapłaci każdy pieniądz za taki dodatek bo ta gra to sprawdzona marka. Dodam że nic się graficznie czy gameplayowo nie zestarzała, więc spokojnie można tu jeszcze rozbudowywać jedynkę o duże dodatki zamiast dydolić drugą część

    Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!