Na topie

Dziś premiera Battlefield 5

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Battlefield 5 dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. EA postarało się o pełną polską wersję językową.

 • Dziś premiera Battlefield 5
A A

Być może nie wszystkim takie stwierdzenie się spodoba, ale Battlefield V to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier tego roku. Właśnie dziś wylądowała na sklepowych półkach.

Battlefield V premiera

Początkowo debiut planowany był na 19 października, ale swojego czasu twórcy zdecydowali się na niewielkie opóźnienie. Dlatego premiera ma miejsce dopiero dziś, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. EA postarało się o pełną polską wersję językową, o pracach nad nią pisaliśmy zresztą jakiś czas temu.

„Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.”


Średnia ocen w prasie branżowej wynosi około 75% - 80% (w zależności od platformy). Pierwsze opinie graczy nie są jednak tak pozytywne. Jeden z poważniejszych zarzutów dotyczy tego, iż gra wydaje się niekompletna. Sporo treści przyniosą aktualizacje, na starcie zabrakło chociażby trybu battle royale, który początkowo zapowiadany był jako jedna z największych nowości w serii.

Battlefield 5 ray-tracing

Właściciele PC mogą przed ewentualnym zakupem sprawdzić wymagania sprzętowe gry. Warto też rzucić okiem na nasz materiał skupiający się na ray-tracingu. Tak, Battlefield V to pierwsza gra ze wsparciem ray-tracingu w czasie rzeczywistym.

Źródło: Battlefield

Odsłon: 4232 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gry w marketplace

 1. Michał 06
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-20 17:34

  "Wszystkie fronty wojny" zobaczymy, policzymy :)

  Skomentuj

 2. xxx.514
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-11-21 11:37

  " ... gra wydaje się nie kompletna." No halo?! Mówi wam coś skrót >EA

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!