Gry

Battlefield V w pełnej polskiej wersji językowej

z dnia 2018-11-01
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

O pracach opowiadają sami aktorzy, możemy zobaczyć, że mieli oni do pomocy różnego rodzaju gadżety. Battlefield V zadebiutuje 20 listopada.

Gdyby udało się zrealizować pierwotne założenia to Battlefield V od około dwóch tygodni byłby już w rękach graczy. Premierę nieco jednak przesunięto i poczekamy na nią jeszcze kilkanaście dni. EA przypomina jednak o omawianej grze, a także o tym, że będziemy mogli liczyć na pełną polską wersję językową.

Nie stanowi to większego zaskoczenia. Warto jednak dodać, iż pojawiły się materiały wideo zabierające nas za kulisy prac nad polską wersją językową. O pracach opowiadają sami aktorzy, możemy zobaczyć, że mieli oni do pomocy różnego rodzaju gadżety.

Poza tym poznaliśmy również zwycięzców odbywającego się swojego czasu konkursu, w którym do wygrania był właśnie udział w nagraniach. Laureaci podzielili się swoimi wrażeniami.


Battlefield V zadebiutuje 20 listopada. Gra dostępna będzie na PC oraz Xbox One i PlayStation 4. Nadmieńmy jednak, iż tryb battle royale nie pojawi się na premierę. Zostanie wprowadzony za pośrednictwem jednej z aktualizacji. Dopiero wiosną.

Źródło: EA Polska

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mam nadzieje że polonizacja będzie lepsza niż w Battlefront 2. Tam była taka tragedia że 1 godzinie grania grę zwróciłem w Oringin i kupiłem przez proxy w Irlandii, aby mieć angielską ścieżkę dźwiękową.
  Zaloguj się
 • avatar
  Gdzieś już słyszałem tych aktorów głosowych...
  druga sprawa, mogli by coś wspomnieć o implementacji PayTracingu, zawsze trochę pośmiać się można.

 • avatar
  Grajcie we wszystkie gry z serii Terrorist Takedown!!! Najlepsze gry swiata!! Dobre bo Polskie!!!
  Kupujac i grajac w Polskie gry wspierasz Polska gospodarke i sprawiasz ze jest wiecej pieniedzy na socjal, drogi, sluzbe zdrowia, szkoly itd!!!